У Житомирському міськвиконкомі пропонують обмежити присутність активістів на засіданнях

Члени виконкому Житомирської міської ради пропонують не надавати без голосування слово всім, хто прийшов на засіданні і не є доповідачем по питанням порядку денного.

Про це повідомляє Житомир.info.

Таку пропозицію на засіданні 7 червня озвучили після того, як представники ВПК «Айдар» майже півгодини виступали на виконкомі з приводу виділення землі під будівництво житла учасникам АТО, зокрема – колишнім бійцям добровольчих батальйонів.

Члени виконкому переконували виступаючих, що до розподілу землі вони не мають відношення, такі рішення приймає міська рада, але «айдарівці» продовжували свої промови, і врешті мер Сергій Сухомлин оголосив перерву в засіданні. Саме після перерви прозвучала пропозиція про обмеження виступів.

«Я б дуже просив, щоб тим, хто виходить за межі нашого порядку денного, не надавали слово, а то вони приходять, сідають біля мікрофону і починають виступати. У нас же є такі органи, як поліція… До нас будуть приходити хто завгодно і робити з цього балаган? Питання – ми будемо з цим станом миритися чи не будемо?», - сказав член виконкому Віктор Потоцький.

Він запропонував меру ставити на голосування, кому і коли з активістів та представників громадських організацій давати слово, мер з цим погодився.

Як повідомляв "Ні корупції!", у Волинській обласній раді пропонували суттєво обмежити доступ громадянам до засідань через запровадження принципу двоступеневого запрошення.

Читайте також  НАРДЕП З БПП ХОЧЕ ОБМЕЖИТИ ДОСТУП ЖУРНАЛІСТІВ ДО КОМІТЕТІВ РАДИ