Екс-керівник АМПУ через суд намагається повернути посаду і гроші

Колишній в.о. начальника Адміністрації морських портів України Юрій Наконечний через суди намагається повернути собі посаду, а також зарплатню за час вимушеного прогулу та компенсацію за моральну шкоду.

Позови направлені як в Одеській області, так і в Запорізькій.

Так ще у січні 2017 року Юрій Наконечний звернувся до Приморського районного суду Одеси з позовом до Міністерства інфраструктури України про визнання наказу відомства  про призначення нового керівника протиправним та з вимогою його скасування.

11 січня ухвалою Приморського суду дію наказу було зупинено, але вже Апеляційний суд Одеської області підтримав представника Міністерства інфраструктури, і Наконечному відмовили в задоволенні заяви.

Також у березні до Бердянського суду звернувся якийсь Олександр Величко з позовом до АМПУ про визнання звільнення Юрія Наконечного незаконним, з проханням скасування наказу про звільнення, поновлення екс-керівника на посаді зі стягненням середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу та моральної шкоди. Суд прийняв рішення задовольнити позов частково.

У травні 2017 року представник держпідприємства «Адміністрація морських портів України» звернувся до Запорізького апеляційного суду. Засідання по цій справі призначено на липень.

Слід нагадати, що 6 січня 2017 року новим в.о. керівника АМПУ було призначено латвійця Райвіса Вецкаганса.

Крім того, як повідомляв «Ні Корупції»», згідно з е-декларацією Юрія Наконечного, йому є за що боротися, адже зарплатня посадовця у державному підприємстві «Адміністрації морських портів України» за рік перевищила 2,7 мільйонів гривень, тобто 226 тисяч гривень на місяць.