Кличко дав три відпустки і премію заступнику із підробленим дипломом

Мер Києва Віталій Кличко надав три відпустки підряд своєму заступнику, керівнику апарату Київської міської державної адміністрації Володимиру Бондаренку та преміював його у розмірі 100% посадового окладу за травень. Першу відпустку було надано одразу ж після виходу в ефір розслідування програми «Схеми» про те, що у Володимира Бондаренка підроблений диплом бакалавра. Про це повідомляють журналісти програми, передає "Радіо Свобода".

Відповідно до розпоряджень Віталія Кличка, Володимиру Бондаренку 11 травня було надано відпустку з 12 по 19 травня, 19 травня відпустку з 22 по 26 травня та 26 травня ще одну відпустку з 29 травня по 2 червня.

Крім цього, своїм розпорядженням мер Києва 26 травня преміював Володимира Бондаренка у розмірі 100% посадового окладу за травень.

Своєю чергою, в коментарі "Українська правда. Київ" керівник апарату Київської адміністрації Володимир Бондаренко спростував, що має підроблений диплом, та пояснив, що 3 відпустки брав з об'єктивних причин.

"На наступному тижні я вийду і прокоментую повністю весь цей скандал. Бо немає скандалу. Точніше скандал є, а приводу для нього немає", - сказав чиновник.

На уточнююче питання, чи є звинувачення у підробці диплому повністю безпідставними, Бондаренко сказав: "Так".   

Три відпустки у травні він пояснив сімейними обставинами.

Як повідомляв "Ні корупції!", 11 травня журналісти програми «Схеми» опублікували розслідування, в якому виявили, що керівник апарату Київської міськдержадміністрації Володимир Бондаренко має підроблений диплом бакалавра Львівського національного університету імені Івана Франка, на підставі якого він отримав ступінь спеціаліста в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

У відповіді від КМДА, яка надійшла через місяць після отримання інформаційного запиту, йдеться, що у матеріалах особової справи Володимира Бондаренка відсутня інформація про його навчання у Львівському національному університеті.

Слідчий відділ головного управління Національної поліції у Києві розпочав кримінальне провадження за ч. 4 статті 358 (підробка документів).

Читайте також ЧИНОВНИКИ КЛИЧКА СТАЛИ ПРИНОСИТИ З РОБОТИ БІЛЬШЕ