ВРП не відкрила справу проти судді, яка винесла рішення про конфіскацію «грошей Януковича»

Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя відмовилася відкрити дисциплінарну справу проти судді Краматорського міського суду Донецької області Лариси Переверзєвої, яка винесла рішення про спецконфіскацію $1,5 млрд колишнього Президента Віктора Януковича і його оточення.

Відповідне рішення на засіданні в четвер, 1 червня, прийняла перша дисциплінарна палата ВРП, передають «Українські Новини».

Скаргу на суддю Переверзєву подала громадянка Олександра Антонова, яка звинуватила суддю у порушенні процедур і норм матеріального права при розгляді 19 квітня її клопотання на відмову слідчого призначити експертизу в рамках кримінального провадження.

Як повідомляв "Ні корупції!", Краматорський міський суд дозволив конфіскацію заарештованих 1,5 млрд доларів, які належали оточенню Януковича.

28 квітня президент Петро Порошенко повідомив, що конфісковані кошти Януковича і його оточення були зараховані на рахунки Державного казначейства.

23 травня Державна судова адміністрація заявила, що станом на 12 травня рішення суду про конфіскацію "грошей Януковича" відсутнє в Єдиному реєстрі судових рішень.

Як повідомляв "Ні корупції!", 25 травня прес-служба ГПУ повідомила, що адвокати екс-президента подали апеляцію стосовно конфіскації 1,5 мільярда, проте Апеляційний суд Донецької області відмовився відкривати провадження стосовно неї.

Читайте також ЛЕЩЕНКО: «КОШТИ ЯНУКОВИЧА» КОНФІСКУВАЛИ З ПОРУШЕННЯМИ ЗА 2 ТИЖНІ