Міністерство юстиції вже не шукає керівника для свого Головного управління на Черкащині

Переможець одного з конкурсів на заміщення вакантної посади начальника Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Євген Шульгін з незрозумілих причин відмовився від посади. Про це «Ні корупції!» довідався із запізнілої відповіді Мінюсту на запит на отримання публічної інформації.

«Згідно з результатами конкурсу, проведеного відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 09.08.2016 № 4130/к, переможцем визначено Шульгіна Є.Г. та рекомендовано для призначення на зазначену посаду. Призначення Шульгіна Є.Г. на посаду начальника Головного територіального управління юстиції у Черкаській області не здійснювалося у зв'язку з поданням ним заяви про відмову від зайняття даної посади», - йдеться у відповіді міністерства на запит «Ні корупції!».

Можливо, відмова пана Шульгіна повязана з його сумнівною репутацією.

Наступний конкурс на посаду начальника теруправління юстиції Черкаської області узагалі був безрезультатним. Хто подавався, і чому не виявили потрібної кандидатури, у міністерстві нам не повідомили.

Та додали, що «конкурс на зайняття посади начальника Головного територіального управління юстиції у Черкаській області на цей час не оголошено».

Нагадаємо, у Головному управлінні юстиції Черкаської області уже майже рік нема начальника. Конкурс на зайняття цієї вакантної посади оголошували двічі.

І поки перипетії довкола вакантної посади тривають, усунутий зі скандалом з посади екс-очільник облуправління юстиції часів Януковича-Тулуба Вадим Корчака оскаржує накази про своє звільнення у суді.

Черкаси - Вадим Корчака

Щоб з’ясувати, чому управління досі без очільника, ми зверталися із запитом до профільного міністерства ще п’ятнадцятого травня. Через п’ять робочих днів, передбачених на відповідь Законом  України "Про доступ до публічної інформації", ми у телефонному режимі спробували з’ясувати подальшу долю поданого документу, однак за жодним вказаним для цього номером телефону на сайті міністерства відповіді так і не отримали. Її  без жодних пояснень причин такого запізнення надіслали "Ні корупції!" аж через 11 робочих днів.