Головного лікаря “Охматдиту” вперше обрали на відкритому конкурсі

Ірина Садов'як

Шляхом відкритого голосування конкурсна комісія Міністерства охорони здоров'я України визначила переможцем конкурсу на посаду головного лікаря Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" Ірину Садов'як.

Про це повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров'я України. 

Раніше очільника лікарні призначало Міністерство охорони здоров᾽я України. Це вперше проведено відкритий конкурс, щоб дати можливість позмагатися за цю посаду найкращим менеджерам нашої країни, зазначили у МОЗ.

Представники опікунської ради "Охматдиту" - народні депутати України та представники громадськості  - перевірили декларації про доходи кандидатів, а також можливі конфлікти інтересів.

У МОЗ нагадали, що конкурс було оголошено вдруге. Під час першого конкурсу члени комісії не обрали переможцем жодного з кандидатів.

Минулого тижня комісія розглянула подані кандидатами документи вдруге і вирішила допустити до участі в наступному етапі конкурсу 7 претендентів, чиї документи відповідали вимогам. Перевіряли також відповідність кандидатів кваліфікаційним вимогам.

Усього для участі у конкурсі документи подало 9 претендентів минулого, і ще 10 цього разу. 

Згідно з декларацією нової очільниці "Охматдиту", за минулий рік вона заробила 104 тисячі гривень.

Також володіє двома квартирами в Івано-Франківській області.

Як повідомляв "Ні корупції!", у липні минулого року співробітники Служби безпеки України викрили розкрадання чиновниками та підприємцями більше дев’яти мільйонів гривень на київській дитячій лікарні «Охматдит».

Так, протягом 2012-2014 років спеціалізоване державне підприємство отримало з бюджету кошти на закупівлю медичного обладнання та добудову дитячої лікарні. Для реалізації завдань чиновники уклали договір з приватною комерційною структурою.

Правоохоронці встановили, що за попередньою змовою з посадовцями бізнесмени штучно завищили вартість обладнання та робіт на 9,2 мільйона гривень.

Читайте також ХТО ПРИВЛАСНИВ ГРОШІ «ОХМАТДИТУ». СХЕМИ І УЧАСНИКИ РОЗТРАТ