Сьогодні обирають Раду громадського контролю НАБУ

Сьогодні, 31 травня з 09:00 години до 21:00 години, проходить рейтингове Інтернет-голосування за п’ятнадцять кандидатів до складу Ради громадського контролю.

Проголосувати можна на відповідній сторінці на офіційному веб-сайті Національного антикорупційного бюро України. 

"Рейтингове Інтернет-голосування проводиться протягом 12 годин через веб-сайт Національного антикорупційного бюро України — 31 травня 2017 року з 9:00 до 21:00.

Будь-який громадянин, який проживає на території України, має право взяти участь у рейтинговому Інтернет-голосуванні. Кожен виборець може проголосувати лише один раз і не більше ніж за п'ятнадцять кандидатів.

Обраними до складу Ради громадського контролю за результатами рейтингового Інтернет-голосування вважаються п'ятнадцять кандидатів, які набрали найбільшу кількість голосів.

З метою запобігання повторного голосування, охочим взяти участь в рейтинговому Інтернет-голосуванні необхідно буде підтвердити адресу своєї електронної пошти та номер мобільного телефону (українського GSM оператора). На проходження перевірок і обрання кандидатів відводиться 15 хв хвилин. Якщо Ви не встигли проголосувати — спробу можна повторити за 5 хвилин.

За результатами конкурсу з формування складу Ради громадського контролю на офіційному веб-сайті НАБУ розміщується оголошення про результати рейтингового голосування із зазначенням кількості голосів, поданих за кожного кандидата", - повідомляється на сторінці для голосування.

Як повідомляв "Ні корупції!", 10 травня Національне антикорупційне бюро (НАБУ) оголосило конкурс з формування складу Ради громадського контролю при НАБУ.

Рада громадського контролю при Національному бюро формується у складі 15 осіб, відібраних за результатами конкурсу.