Соболєв: Обман на конкурсі до Верховного Суду загрожує найгіршими наслідками для звичайних людей

Комітет Верховної Ради з питань боротьби з корупцією готує звернення до Вищої кваліфікаційної комісії суддів з проханням відкрити інформацію про проходження конкурсу у Верховний Суд.

Про це сказав голова цього комітету Єгор Соболєв, повідомляє "Лівий берег"

"Я думаю, що ми від імені комітету підтримаємо вимогу громадськості. Зрозуміло, що ми підтримуємо його як люди і як посадові особи, але я думаю, що ми на нашому найближчому засіданні в середу приймемо звернення до Вищої кваліфікаційної комісії суддів", - заявив він.

Вимоги громадськості, про які говорить Соболєв, стосуються розкриття балів після етапу співбесіди і відхилення всіх кандидатів, щодо яких є негативний висновок Громадської ради доброчесності.

Соболєв підкреслив, що це дуже важливе питання, тому що обман на конкурсі до Верховного Суду загрожує найгіршими наслідками для звичайних людей.

"Потрібно пояснювати людям, що завтра ця маніпуляція обернеться їм украденим бізнесом, відібраними квартирами, смертю дитини, яку вб'є п'яний прокурор - і йому нічого за це не буде. Потрібно, щоб це розуміння було не тільки серед наших партнерів і друзів, а щоб воно було серед суспільства", - сказав він.

Читайте також АКТИВІСТИ: СУДДЯМИ ВЕРХОВНОГО СУДУ МОЖУТЬ СТАТИ СЕПАРАТИСТИ І ХАБАРНИКИ