Міська влада Броварів не розповіла, кому роздала в оренду і у власність комунальну землю

У Броварській міській раді Київської області не надали перелік осіб, яким упродовж 2015-2016 років було передано в оренду чи у постійну власність комунальну землю в межах міста.

Про це «Ні корупції!» довідався з офіційної відповіді на запит Броварської міської ради за підписом міського голови Ігоря Сапожка.

Відмову надати відповідний перелік у Броварській міській раді аргументували тим, що такий документ не створено.

«Такий документ, як перелік або реєстр осіб, які отримали у 2015 і 2016 роках у розпорядження (оренду) чи у власність земельні ділянки, у виконавчому комітеті Броварської міської ради не створено», - йдеться у відповіді.

При цьому, як повідомляв «Ні корупції!», раніше юрист Інституту медіаправа Віта Володовська зазначала, що розпорядники інформації інколи занадто вузько тлумачать «задукоментованість» публічної інформації.

«Дійсно, закон «Про доступ до публічної інформації» не вимагає від розпорядників створювати інформацію, однак і не зводить публічну інформацію лише до тих даних, які містяться в єдиному документі. Досить часто надання відповіді на запит вимагає вибірки відомостей з різних документів чи реєстрів, що аж ніяк не може вважатись створенням нової інформації, адже вона вже була раніше зафіксована, хоч і на різних носіях», - зазначила юрист.

Читайте також ОРЕНДА КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА У БРОВАРАХ: ДЕШЕВО І СЕРДИТО

АНТИРЕЙТИНГ ВЛАСНИКІВ СЛУЖБОВОГО ЖИТЛА У БРОВАРАХ