Зі столичних вулиць приберуть усі нелегальні літні майданчики та автолавки

У Києві залишилося близько півтори тисячі незаконних кіосків і трохи більше 1200 засобів пересувної торгівлі (автолавок типу «купава» та автівок із продажу їжі), що працюють незаконно.

Про це заявив перший заступник директора Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Тарас Панчій, повідомляє прес-служба КМДА.

Панчій зауважив, що мова йде про об’єкти, що не дотримуються санітарних вимог, порушують правила благоустрою, розміщуються у безпосередній близькості від комунікацій, що є небезпечним.

«На тлі успішної боротьби із незаконними МАФами серйозною проблемою залишається пересувна торгівля. Із 1360 наявних одиниць лише 120 працюють офіційно. Але нещодавно ми провели тендер, за підсумками якого до «Київблагоустрою» доєдналась підрядна організація. Відповідно, кількість демонтажів незаконних тимчасових споруд відчутно збільшиться. Також ми підключили Управління торгівлі та побуту та профільне КП «Міський магазин». І вони почали активно демонтувати незаконні пересувні засоби торгівлі», – сказав Тарас Панчій.

Він також повідомив про активізацію самовільного встановлення підприємцями літніх майданчиків, яких у Києві близько 1200 одиниць.

«Лише 300 літніх майданчиків із 1200 працюють законно. Їхні власники уклали угоду з Департаментом містобудування та архітектури про сплату пайової участі. Решту, що ведуть незаконний бізнес, прибиратимемо зі столичних вулиць», – повідомив Тарас Панчій.

Як повідомляв "Ні корупції!", після резонансного відсторонення від посади директора КП «Міський магазин» Дмитра Торбенка через те, що він вимагав 200 тисяч гривень від директора комерційної структури за продовження роботи новорічного ярмарку, який функціонував в одному з центральних районів Києва, Київська міська державна адміністрація вже понад півроку не може провести конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Міський магазин». І все чере зе, що Антикорупційна рада увесь цей час не може визначити і направити свого представника для участі у конкурсній комісії, яка шукатиме нового  очільника КП.

Читайте також У НОВОМУ ТЕНДЕРІ НА ЗНЕСЕННЯ МАФІВ БЕРУТЬ УЧАСТЬ ФІРМИ З ПІДРОБЛЕНИМИ ДОКУМЕНТАМИ?

ОЛЕГ И ПЕТЬКА ХОТЯТ СНЕСТИ МАФЫ ЗА 9 МИЛЛИОНОВ