Голова Запорізької обладміністрації звільнився із СБУ й тепер зможе відкрити свою е-декларацію

Голова Запорізької обласної державної адміністрації Констянтин Бриль звільнився в запас зі Служби безпеки України.

Про це він повідомив у Facebook.

"Днями я написав рапорт про звільнення в запас із лав СБУ. Прийняте мною рішення погодили голова Служби безпеки України Василь Грицак і Президент Петро Порошенко. Тим самим я хочу уникнути навіть натяків на подвійні стандарти і "особливий статус" для кого-небудь серед держслужбовців", - написав він.

Бриль зазначив, що рішення піти із СБУ стане законною підставою для оприлюднення його електронної декларації як держслужбовця. Він має намір найближчим часом направити лист до Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) з проханням додати у відкритий доступ його декларацію в установленому законом порядку.

На початку квітня "Наші гроші" з'ясували, що діти Костянтина Бриля відпочивають на найдорожчих курортах світу та купують речі люксових брендів. Про це йдеться в розслідуванні Анатолія Остапенка "Дитячий світ"

Під час зйомок сюжету на знімальну групу "Наших грошей" напав охоронець Костянтина Бриля, а пізніше екс-губернатор написав заяву в Поліцію на команду журналістів "Наших грошей".

Костянтин Бриль з 25 вересня 2015 року працював першим заступником голови ОДА, а в останні місяці виконував обов'язки голови в зв'язку з відставкою Григорія Самардака. 22 квітня 2016 року Президент Петро Порошенко призначив Бриля головою Запорізької ОДА.

"Наші гроші"

Служба безпеки України прийняла відставку генерал-майора Костянтина Бриля, котрий одночасно був головою Запорізької обласної адміністрації. Про це повідомляється на Facebook-сторінці відомства.

“У Службі безпеки України прийняли відставку генерал-майора СБУ Костянтина Бриля. Його рішення про звільнення у запас погодили голова Служби безпеки України Василь Грицак та президент України Петро Порошенко. Костянтин Бриль обрав для себе шлях держслужбовця та вирішив надалі служити Батьківщині на посаді голови Запорізької облдержадміністрації”, – йдеться у повідомленні.