У Бережанах, щоб привернути увагу до стану доріг, заборонили ловити рибу у калюжах

На Тернопільщині у місті Бережани на дорозі з'явились такі попереджувальні знаки: “Увага, розкопки!”, “Ловити рибу заборонено!”, “Обережно, трапляється асфальт!”, повідомляє  TeNews.

Так місцеві активісти хочуть привернути увагу влади до жахливого стану доріг у місті.

У дописах трапляються цікаві коментарі: “Нашi рiднi та бiднi Бережани…такого позорища все давненько нема, навiть, у маленьких мiстечках. А в нас нiкому очi не муляє та сором не проймає”, "Щойно зрозумів, що БЕРЕЖани схоже на оБЕРЕЖно, і не дарма.

Перед в'їздом у місто можна легко робити великий знак "ОБЕРЕЖНО, жахливі дороги!"

"Пропоную, вул.Бандери, щоб не ганьбити ім'я патріота, перейменувати на вулицю 26 річниці бережанської влади. А якщо серйозно, то в тих ямах винні ми самі... бо нормальна громада вже б давно перекрила б рух на цій важливій дорозі і домоглась би на увагу відповідних структур облавтодору", - каже місцевий активіст.

"Чи запланує влада ремонт доріг у місті після такого флеш мобу? Але слово громада - надихає - час брати у свої руки контроль над своїми рідними містами та містечками", - пише видання.

Як повідомляв "Ні корупції!", співробітники Служби безпеки України викрили розкрадання бюджетних коштів, виділених на капітальний ремонт доріг на Тернопільщині.

Підрядники внесли недостовірні дані до актів виконаних робіт щодо витрат на матеріали та обсягів зробленого ремонту. Посадовці облдержадміністрації без належної перевірки затвердили документи, внаслідок чого ділки отримали понад 2,5 мільйони гривень за невиконані роботи.

Читайте також ЕКС-ЧИНОВНИК РОЗПОВІВ, ЯК ЗНИКАЮТЬ ГРОШІ НА РЕМОНТ ДОРІГ

В УКРАЇНІ МИНУЛОГО РОКУ БУЛО ВІДРЕМОНТОВАНО ЛИШЕ 1% ДОРІГ – ОМЕЛЯН