Понад два мільйони гривень подарувала податківцю його мати

Начальник Поліського відділення Вишгородської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби в Київській області Сергій Обушевський отримав від своєї матері подарунок у грошовій формі в розмірі 2 024 088 гривень.

Така інформація міститься у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функції держави або місцевого самоврядування, повідомляє #Точно, проект Радіо Свобода.

Після цього Сергій Обушевський відразу вніс запис до вищезгаданого реєстру стосовно придбання квартири площею 122 квадратних метри за 1 712 100 гривень у місті Бровари в громадянки Юлії Черкашиної.

Відповідно до даних із електронних декларацій Сергія Обушевського за 2015 та 2016 роки, розміри готівкових коштів у родини співробітника Державної фіскальної служби сягали 30 та 25 тисяч доларів відповідно.

Як повідомляв "Ні корупції!", нинішньому заступнику голови Київської обласної державної адміністрації, а в минулому "вічному" податківцю Олегу Письменному у 2015 році подарували 7 500 000 мільйонів гривень. 

Свого часу Письменний очолював Вишгородську ОДПІ на Київщині.

Також, як повідомляв "Ні корупції!", днями правоохоронці вилучили під час обшуку в колишнього начальника управління Державної податкової служби в Києві Олега Нізенка 1 млн доларів, 250 тис. євро і 2 кг золота.

Читайте також ЯК ЖИВУТЬ ГОЛОВНІ ПОДАТКІВЦІ КИЇВЩИНИ

КРАЇНА НЕЛЯКАНИХ ПОДАТКІВЦІВ