На Закарпатті попередили закупівлю російської санкційної автотехніки на тридцять мільйонів

Співробітники Служби безпеки України попередили на Закарпатті закупівлю російської санкційної автотехніки на майже тридцять мільйонів гривень з бюджету.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Правоохоронці встановили, що у регіоні були оголошені тендери на придбання пожежного аеродромного автомобіля та шістнадцяти шкільних автобусів.

Співробітники спецслужби під час перевірки документації зафіксували, що переможці торгів планували поставити техніку російських виробників, стосовно яких діють спеціальні економічні санкції відповідно до рішення Ради національної безпеки та оборони України.

"СБ України поінформувала тендерні комітети про виявлені порушення, після чого закупка російської автотехніки була скасована", - йдеться у повідомленні СБУ.

Як повідомляв "Ні корупції!", торік поліція висунула підозру посадовцям ДП «Український центр сертифікації та захисту споживачів» та низці приватних структур у фальсифікації даних про відповідність екологічним нормам шкільних автобусів, які закуповують освітяни України.

Так, підприємці постачали у школи автобуси російського виробництва, а чиновники фальсифікували довідки про технічні характеристики цих автобусів.