Луценко: ГПУ оскаржить запобіжні заходи для підозрюваних екс-податківців

Генеральна прокуратура України має намір оскаржити частину рішень судів, які обрали запобіжні заходи для низки підозрюваних колишніх чиновників Державної податкової служби.

Про це в інтерв'ю телекомпанії "Україна" сказав генеральний прокурор Юрій Луценко, передають Українські Новини.

"Деякі рішення будуть оскаржені (апеляції)",- сказав він. 

За його словами, низка рішень судів про запобіжні заходи не витримує критики.

Луценко також повідомив, що найближчим часом відбудеться ще одна, більш масштабна, операція по затриманню екс-чиновників податкової.

Як повідомляв "Ні корупції!", у Міністерстві внутрішніх справ підсумували проміжні результати масштабної антикорупційної спецоперації у справі про податкові майданчики, пов'язані з екс-міністром доходів і зборів  Олександром Клименком.

"11 підозрюваних - тримання під вартою із можливістю внести застави від 3 до 150 мільйонів гривень (найбільша сума); 7 підозрюваних - звільнені із зали суду із носінням електронного браслету із заставами від 990 тисяч до 15 мільйонів гривень; 4 підозрюваних - звільнені під особисте зобов'язання з'являтися до слідчого за першим викликом і не тікати. Ще один підозрюваний - триває судовий розгляд, слідство просить утримання під вартою або 10 млн. гривень застави. Термін затримання спливає завтра зранку. На особисті зобов'язання і на застави без тримання під вартою - слідство подаватиме апеляцію", - написав на своїй сторінці у Фейсбук директор департаменту комунікації МВС України Артем Шевченко і додав, що попереду - масштабне досудове слідство та обвинувальні акти в суді.

Також, як повідомляв "Ні корупції!", наймасштабніша спецоперація поліції та прокуратури щодо затримання екс-податківців часів Януковича коштувала державному бюджету 330 тисяч гривень.

Читайте також ПЕЧЕРСЬКИЙ СУД ВІДПУСКАЄ ПІД ЗАСТАВУ ЗАТРИМАНИХ ПОДАТКІВЦІВ (ОНОВЛЕНО)

У БУДИНКУ ЕКС-ГОЛОВИ СТОЛИЧНОЇ ПОДАТКОВОЇ ЗНАЙШЛИ $1 МЛН, €250 ТИС. І 2 КГ ЗОЛОТА