Спецоперація із затримання екс-податківців обійшлася бюджету в 330 тисяч гривень

Наймасштабніша спецоперація поліції та прокуратури щодо затримання екс-податківців часів Януковича коштувала державному бюджету 330 тисяч гривень.

Про це міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив у програмі "Лівий берег із Сонею Кошкіною", повідомляє "Лівий берег".

Водночас міністр назвав спецоперацію певним дзеркалом України, в якій не всі інститути остаточно реформувалися і змінилися.

"Ми готували її десь близько року. Це колосальна робота прокуратури. Також були залучені сили Нацполіції. З 26 осіб одного не затримали, тому що він інвалід. Також ми стежимо наразі за судами, які обирають запобіжні заходи. І ось тут ми стикаємося з дискурсом", - сказав Аваков.

За його словами, рішення суду щодо обрання запобіжного заходу для затриманих податківців дестабілізують правоохоронну систему.

"Цю ситуацію можна розглянути як дзеркало загальної ситуації в Україні. Ось вчора ми проводили понад 500 обшуків. Робили все оперативно, щоб ніхто не втік. Однак були і такі: пропонували гроші, тікали, домовлялися. В операції брало участь понад 200 осіб. Очевидно, що хтось проговорювався. Одного затримали в аеропорту Бориспіль. Але і не всіх вдалося затримати з тих, кого планували", - розповів міністр.

Аваков відмовився коментувати, скільки конкретно людей не вдалося затримати з тих або інших причин.

Як повідомляв "Ні корупції!", 24 травня  2,3 тис. правоохоронців провели 454 обшуки в 15 областях у справі про підозру колишнім керівникам Державної податкової служби в ухилянні від сплати податків у розмірі 97 млрд гривень.

Затримані колишні керівники обласних управлінь Міністерства доходів і зборів, зокрема, начальник Луганського, Кримського, Дніпропетровського управлінь і керівники майже всіх податкових інспекцій Києва.

Читайте також ПЕЧЕРСЬКИЙ СУД ВІДПУСКАЄ ПІД ЗАСТАВУ ЗАТРИМАНИХ ПОДАТКІВЦІВ (ОНОВЛЕНО)

У БУДИНКУ ЕКС-ГОЛОВИ СТОЛИЧНОЇ ПОДАТКОВОЇ ЗНАЙШЛИ $1 МЛН, €250 ТИС. І 2 КГ ЗОЛОТА