Правоохоронці підсумували масштабну спецоперацію із затримання податківців-корупціонерів

У Міністерстві внутрішніх справ підсумували проміжні результати масштабної антикорупційної спецоперації у справі про податкові майданчики, пов'язані з екс-міністром доходів і зборів  Олександром Клименком.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав директор департаменту комунікації МВС України Артем Шевченко.

"11 підозрюваних - тримання під вартою із можливістю внести застави від 3 до 150 мільйонів гривень (найбільша сума); 7 підозрюваних - звільнені із зали суду із носінням електронного браслету із заставами від 990 тисяч до 15 мільйонів гривень; 4 підозрюваних - звільнені під особисте зобов'язання з'являтися до слідчого за першим викликом і не тікати. Ще один підозрюваний - триває судовий розгляд, слідство просить утримання під вартою або 10 млн. гривень застави. Термін затримання спливає завтра зранку. На особисті зобов'язання і на застави без тримання під вартою - слідство подаватиме апеляцію", - написав Шевченко і додав, що попереду - масштабне досудове слідство та обвинувальні акти в суді.

Як повідомляв "Ні корупції!", наймасштабніша спецоперація поліції та прокуратури щодо затримання екс-податківців часів Януковича коштувала державному бюджету 330 тисяч гривень.

Читайте також ПЕЧЕРСЬКИЙ СУД ВІДПУСКАЄ ПІД ЗАСТАВУ ЗАТРИМАНИХ ПОДАТКІВЦІВ (ОНОВЛЕНО)

У БУДИНКУ ЕКС-ГОЛОВИ СТОЛИЧНОЇ ПОДАТКОВОЇ ЗНАЙШЛИ $1 МЛН, €250 ТИС. І 2 КГ ЗОЛОТА