Голова Хворостівської сільради на Волині порадив запитувачці завести корову та свиней

Сільський голова Хворостівської сільської ради Любомльського району Волинської області у відповідь на запит перетелефонував до запитувачки і порадив їй завести корову та свиней, аби мати заняття.

Про це повідомляє "Доступ до правди" з посиланням на інформацію зі сторінки у Фейсбук голови громадської організації «Новий час» Тетяни Горайчук.

Запит стосувався фінансових надходжень та використання бюджетних коштів Хворостівською сільською радою Любомльського району.

«Вже є перша реакція. Сьогодні зателефонував сільській голова Пархомук Петро Миколайович та повідомив, що навряд чи я дочекаюся відповіді. Натомість порадив мені завести корову та свиней, щоб мала заняття», - йдеться у дописі Тетяни Горайчук.

Водночас через кілька днів після дзвінка сільський голова відповів-таки на запит, надавши фінансовий звіт на 28 сторінках.

Як повідомляв "Ні корупції!", директор Державного підприємства «Санаторій «Моршинський», підконтрольного Державному управлінню справами, Віктор Андрійович Безруков обіцяв надати копію своєї декларації про майно і доходи за 2015 рік лише після того, як запитувач гарантуватиме йому особисту безпеку та безпеку його родини.

Крім того, Безруков вимагав, аби запитувач надіслав на адресу ДП «Санаторій «Моршинський» свої особисті дані, копію паспорту, адресу фактичного місця проживання, контактні номери телефонів, а також довідки про непричетність до кримінальних злочинів запитувача і членів його родини та довідку з психіатричної лікарні про стан здоров’я запитувача.