Суд відхилив скаргу адвокатів щодо конфіскації $1,5 млрд Януковича

Апеляційним судом Донецької області відмовлено у відкритті провадження щодо конфіскації близько 1,5 млрд дол США за матеріалами апеляційної скарги адвокатів, які є представниками підприємств-нерезидентів злочинної організації В.Януковича.

Про це повідомляється на офіційній сторінці Генеральної прокуратури України на Фейсбук.

У ГПУ додали, що прокуратура ще не отримала вказаного рішення суду, відтак, більш детальна інформація буде надана після отримання та вивчення рішення суду.

Як повідомляв "Ні корупції!", інформація про вирок Краматорського суду про спецконфіскацію 1,5 мільярда доларів колишнього президента Віктора Януковича і його оточення станом на 12 травня була відсутня у Єдиному держреєстрі судових рішень. Про це йдеться у відповіді Державної судової адміністрації України на запит нардепа БПП Сергія Лещенка.

28 квітня стало відомо, що суд останньої інстанції дозволив конфіскацію заарештованих 1,5 млрд доларів, які належали оточенню екс-президента Віктора Януковича.

Також, як повідомляв "Ні корупції!", Президент Порошенко заявив, що скарги на рішення суду про конфіскацію в державний бюджет 1,5 млрд доларів, арештованих на рахунках Януковича і його оточення, відсутні.

Міністерство фінансів заявляє, що цінні папери в державному Ощадбанку на 1,1 млрд доларів, які були конфісковані за рішенням Краматорського міського суду наприкінці квітня, були погашені наприкінці 2016 року.

Читайте також ЛЕЩЕНКО: «КОШТИ ЯНУКОВИЧА» КОНФІСКУВАЛИ З ПОРУШЕННЯМИ ЗА 2 ТИЖНІ