Печерський суд відпускає під заставу затриманих податківців (ОНОВЛЕНО)

Печерський районний суд Києва обрав колишньому начальнику Дарницької податкової адміністрації в Києві Юрію Кравченку запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 1 млн гривень.

Про це повідомляє УП з посиланням на телеканал новин "112 Україна". 

Кравченко повинен внести гроші протягом 5 днів. Якщо заставу не буде внесено, прокуратура може звернутися до суду для зміни запобіжного заходу.

Якщо Кравченко порушить процесуальні зобов'язання на час слідства, то повинен буде заплатити суму застави.

Раніше ввечері, 24 травня, суд вирішив звільнити екс-начальника Головного управління Міндоходов в Луганській області Олександра Антипова  під заставу в розмірі 15 млн гривень, а також колишнього главу податкової у Полтавській області Володимира Задорожного під заставу в 12 млн грн.

Після того, як стало відомо, що Печерський суд відпустив під заставу же 5 затриманих під час спецоперації 24 траня податківців, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що хоче обговорити із Генпрокурором Юрієм Луценком цю ситуацію. 

"Ми такого не розуміємо і зрозуміти не можемо. Я дуже розраховую, що сьогоднішні рішення суду щодо ключових фігурантів цієї справи будуть більш об'єктивними. Якщо цього не буде відбуватися, то ми будемо сідати з генпрокурором і думати про якісь інші реакціях", - сказав Аваков.

Аваков також попросив громадськість вплинути на ситуацію.

Як повідомляв "Ні корупції!", вчора  2,3 тис. правоохоронців провели 454 обшуки в 15 областях у справі про підозру колишнім керівникам Державної податкової служби в ухилянні від сплати податків у розмірі 97 млрд гривень.

Затримані колишні керівник обласних управлінь Міністерства доходів і зборів, зокрема, начальник Луганського, Кримського, Дніпропетровського управлінь і керівники майже всіх податкових інспекцій Києва.