У Києві на хабарі затримали арбітражного керуючого підприємства-банкрута

Оперативниками Управління захисту економіки в Київській області Нацполіції спільно з військовою прокуратурою Київського гарнізону із залученням спецпідрозділу КОРД було затримано арбітражного керуючого під час одержання ним неправомірної вигоди у 2 тисячі доларів США.

Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

За 2 тисячі доларів США ліквідатор пообіцяв «вирішити питання» щодо визначення переможця торгів під час реалізації майна компанії-банкрута на користь заявника.

«Військовою прокуратурою Київського гарнізону відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України», - повідомили в Нацполіції і додали, що фігуранту загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком до 3-х років, з конфіскацією майна.

Як повідомляв «Ні корупції!», в Івано-Франківську чиновник ФДМУ за хабар обіцяв зменшити вартість державного майна для продажу. Так, чиновник вимагав гроші за сприяння у зменшенні оціночної вартості приміщень ДП «Коломийська паперова фабрика» на 5 млн грн під час їх приватизації, а саме – з 13-ти до 8 млн. грн.