У Запоріжжі на хабарі у 19 тисяч попалися керівники ритуальної служби

 

Співробітники Служби безпеки України спільно з поліцією викрили на хабарі керівництво одного зі структурних підрозділів комунального підприємства «Запорізька ритуальна служба».

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Правоохоронці встановили, що троє посадовців вимагали гроші з місцевих мешканців за надання дозволу на поховання на закритих кладовищах.

Оперативники спецслужби затримали хабарників на кладовищі під час отримання дев’ятнадцяти тисяч гривень від родича померлого.

"У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, зловмисникам повідомлено про підозру у скоєнні злочину. Вирішується питання щодо обрання посадовцям запобіжного заходу", - повідомили в СБУ і додали, що тривають оперативно слідчі дії.

Раніше, як повідомляв сайт 0629.com.ua у Маріуполі на Донеччині комунальний морг монополізувала приватна фірма. Так, маріупольський комунальний морг працює на території ПП «Служба ритуальних послуг «Скорбота».

Відтак, родичів покійних, які намагаються забрати тіло у моргу, відправляють у фірму «Скорбота». За повідомленнями жителів міста, підготовка покійника у моргу коштує від 500 до 2000 грн. За словами маріупольців, в офіційно безплатному міському моргу з них беруть гроші за «прискорення експертизи», за видачу тіла у зручний для родичів час, за підготовку тіла до захоронення – послуги, які за законом не можуть бути платні.

Читайте також СКІЛЬКИ КОШТУЄ ПОМЕРТИ?

«ПОХОРОННА МАФІЯ» У ЛЬВОВІ: ЯК ЗАРОБЛЯЮТЬ МІЛЬЙОНИ НА МЕРТВИХ