Придатний для вильотів і готовий до продажу: кому потрібен вертодром під Каневом

Зданий в експлуатацію у 2012 році гелікоптерний майданчик під Каневом на Черкащині за п’ять років обслужив аж... трьох клієнтів. Комплекс звели за майже 100 державних мільйонів гривень до фіналу чемпіонату Європи 2012 з футболу. Обіцяли, що через  ці «небесні ворота» на канівські кручі ринуть тисячі туристів та паломників. Але футбольні фани, а також шанувальники Шевченка досі обходяться без будівельно-архітектурного дива часів Януковича, Азарова, Колеснікова та Тулуба. А підприємство, що обслуговує вертодром, не проти, щоби в об’єкта з’явився новий власник.

Комплекс загальною площею 8,5 гектарів розташований за 8 км від Канева та за 1 км від села Пекарі. Вертодром має злітно-посадковий майданчик, 10 гелікоптерних стоянок, термінал з пропускною спроможністю обслуговування до 50 пасажирів на годину, конференц-залу та автостоянку. Він також обладнаний сучасними засобами безпеки. Про це йдеться у презентаційних матеріалах. До об’єкта з міста спеціально проклали дорогу.

Офіційно появу гелікоптерного майданчика на Черкащині пояснили економією часу гостей Євро-2012, які захочуть відвідати могилу Кобзаря, ознайомитися з іншими пам'ятками історико-культурної спадщини. Реалізація проекту мала, нібито, сприяти розвиткові транспортної інфраструктури Черкащини та України.

Неофіційних версій щодо необхідності вертодрому також було чимало. Основна з них - його будують для українських високопосадовців, які змушені раз у рік, про людське око, відвідувати «святі кожному українцеві місця». На думку Остапа Семерака, на той час народного депутата, вертодром може спростити можновладцям шлях до мисливських угідь у Черкаській області.

У лютому 2011 року Мінекономіки погодило закупівлю в одного підрядника проекту будівництва гелікоптерного майданчика на Черкащині. Замовником робіт було державне підприємство «Льодові арени», створене для підготовки України до юніорського чемпіонату світу з хокею в Києві. Можливо, причина такого несподіваного вибору замовника для будівництва вертодрому у тому, що тодішній міністр інфраструктури Борис Колесніков не хотів віддавати цей підряд непідконтрольному підприємству.

Для виконання основних робіт замовник через неконкурентну процедуру «закупівля в одного учасника» знайшов собі до пари й виконавця – засноване 14.03.2000 року у Дніпрі ТОВ «Завод Майстер-Профі Україна». Основним видом діяльності якого є гуртова торгівля металами та металевими рудами.

Згідно з даними аналітичної системи YouControl , з 2009 по 2013 роки підприємство очолював Михайло Світлинець.

У 2012 році Указом Януковича пана Світлинця нагороджено орденом «За заслуги» ІІ ступеня.

У вересні 2016 року відкрита справа про банкрутство ТОВ «Завод Майстер-Профі Україна».

А в 2013 році у Дніпрі було засноване ТОВ «Завод Майстер-Профі». Його директором, як свідчать дані аналітичної системи YouControl,  і по сьогодні є Михайло Світлинець.

Згадане ТОВ  ремонтувало автодорожній міст у Дніпрі. Діяльність цього підрядника зацікавила правоохоронців. Відомо, що за фактом зловживання службовим становищем бюджетними коштами в особливо великих розмірах під час цих робіт 26 січня 2017 року зареєстроване кримінальне провадження.

ТОВ «Завод Майстер-Профі Україна», яке, власне, зводило вертодром, за роки своєї діяльності також напрацювало на кілька кримінальних справ. Зокрема, у 2014 році під час ревізії фінансово-господарської діяльності ДП «Льодові арени» протягом 2009-2012 років, в тому числі щодо використання коштів, виділених відповідно до Державної цільової програми «Хокей України» та Державної цільової програми з футболу виявлено, що субпідрядними організаціями, серед яких ТОВ «Завод майстер-профі Україна», допущено завищення обсягів виконаних робіт на загальну суму 6 613 509,16 грн.

У 2011 році в.о. директора ТОВ «Мастер - Профі Україна» Андрій Олександрович Карпачов нагрів руки на бюджетному відшкодуванні 9 млн грн. Справа розлядалася у суді. Ухвалою Кіровського райсуду Дніпра у 2014 році Карпачова звільнили від кримінальної відповідальності за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.366 КК України у зв'язку із закінченням строків давності притягнення до кримінальної відповідальності на підставі п.2 ч.1 ст.49 КК України.

Нині цей чоловік керує кількома підприємствами у Дніпрі.

За три роки (2011-2013) через підприємство ДП «Льодові арени» пройшов 1 млрд 200 млн державних гривень. З них – 192 млн перепали ТОВ "Завод Майстер-Профі Україна".

Загалом на канівський вертодром за період із грудня 2010 року по лютий 2012 року витратили 92 млн 185 тис гривень. Підряди на цьому об’єкті також мали ТОВ "Дольнік і К" та ТОВ "ТЕКС" – вони виконували проектні та електромонтажні роботи.

Чи виправдав канівський вертодром усі сподівання та капіталовкладення

«Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.05.2012 № 355-р «Про передачу нерухомого майна у с. Пекарі до сфери управління Міністерства інфраструктури України", гелікоптерний майданчик з пасажирським терміналом пропускною спроможністю п'ятдесят пасажирів на годину з під'їзною дорогою у с. Пекарі Канівського району Черкаської області належить до сфери управління Міністерства інфраструктури України та знаходиться на балансі Державного підприємства «Украрерорух», - зазначив у відповіді на запит на отримання публічної інформації «Ні корупції!» Сергій Чубань,  начальник Управління транспорту, дорожнього господарства та оборонно-промислового комплексу Черкаської ОДА.

У Мініфраструктури «Ні корупції!» з усіма питання одразу відіслали  до ДП «Украерорух».

«Враховуючи те, що зазначений вертольотний майданчик перебуває на балансі Державного підприємства обслуговування повітряного руху України, за докладною інформацією з порушеного питання пропонуємо звернутися до цього підприємства», - аргументував Міністр інфраструктури України Володимир Омелян. При цьому у відповіді профільне міністерство, імовірно, щоб полегшити роботу журналіста, зазначило для листування абонентську скриньку потрібного підприємства.

Керівництво держпідприємства повідомило «Ні корупції!», що розпорядженням Кабміну від 31.05.2012 року гелікоптерний майданчик «Вертодром «Канів» передали на безоплатній основі до сфери управління Мінінфраструктури України». А згідно з наказом Мінінфраструктури України від 21.06.2012 № 341 «Про передачу майна», відбулася передача Гелікоптерного майданчика «Вертодром «Канів» з балансу ДП «Льодові арени», яке перебувало у сфері управління Національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу та реалізації інфраструктурних проектів, на баланс Украероруху, із закріпленням на праві господарського відання.

Згадане підприємство, згідно з інформацією аналітичної системи YouControl,  утворене профільним Міністерством 24 роки тому. Основним видом його діяльності є допоміжне обслуговування авіаційного транспорту. Як зазначають власне у ДП, вони забезпечують аеронавігаційне обслуговування користувачам у повітряному просторі, яке включає організацію повітряного руху, зв'язок, навігацію, спостереження, пошук і рятування, метеорологічне обслуговування та надання аеронавігаційної інформації.

Як зазначили в Украерорусі вертодром перебуває у робочому стані та функціонує, а також сертифікований відповідно до вимог Повітряного кодексу. Нині об'єкт обслуговує РСП «Київцентраеро» Украероруху за рахунок коштів підприємства.

Балансова вартість вертодрому станом на 01.04.2017 року складає 60 736 575,89 грн. Що ж до ринкової вартості комплексу, то вона невідома, оскільки проведення незалежної експертної оцінки, повідомляють на підприємстві, потребує значних фінансових витрат, які не передбачатись фінансовими планами Украероруху.

Відповідно до офіційної інформації, протягом 2012-2016 років на вертолітному майданчику обслуговувались TOB «Глобал Ейр Компані», фізична особа Головін О.О. та фізична особа Присяжнюк В.Ю.

«Украерорухом за надані послуги виставлено рахунки, які були сплачені отримувачами послуг на підставі наказу МТіЗ №433 та інструкції про порядок стягнення аеропортового збору», - повідомили у держпідприємстві.

З усього зрозуміло, що майданчик більше обтяжує підприємство, аніж приносить йому прибутки. Тому держпідприємство обслуговування повітряного руху України неодноразово розглядало можливості зміни власника вертодрому.

«Можливість зміни власника або відчуження цього майданчика відповідно до Статуту підприємства цілком можлива за умов здійснення в установленому законодавством порядку, виключно за погодженням з Уповноваженим органом управління. Такі пропозиції вже неодноразово ініціювались підприємством перед Мінінфраструктури», - пояснив перший заступник директора «Украероруху» Сергій Гомболевський.

Мирослава Білецька, для "Ні корупції!"

У блозі використані фото з uksatse.ua.