Черкаський суд визнав незаконним звільнення генерала Пустовара

Черкаський окружний адміністративний суд задовольнив позов Владислава Пустовара: визнав протиправним та скасував наказ голови Національної поліції України від 11.07.2016 в частині його звільнення із служби в поліції за п.4 ч.1 ст.77 Закону України "Про національну поліцію України".

Фото із ФБ Владислава Пустовара

Суд також постановив стягнути з Національної поліції України середній заробіток за час вимушеного прогулу, починаючи з 12.07.2016 і до моменту фактичного поновлення на службі в поліції. Про це повідомив адвокат пана Пустовара Олег Плаз.

фото із ФБ Олега Плаза

фото із ФБ Олега Плаза

Судовою постановою пана Пустовара поновлено на посаді радника Голови Департаменту забезпечення діяльності Голови Національної поліції України.

Те, що поліцейського поновили на посаді саме радника, а не в.о. начальника ГУ НП України у Черкаській області він пояснив виданню «Дзвін» так:  “Ще 6 листопада 2015 року через проведення переатестації в лавах Національної поліції всіх начальників обласних ГУНП було переведено на посади радників голови Нацполіції і тимчасово покладено на них обов’язки начальників. Саме з цієї посади мене і було звільнено, і суд довів незаконність цього. Але поновлення, звичайно ж, не означає автоматичне повернення на посаду начальника Черкаського обласного ГУНП”.

Як повідомляв "Ні корупції!", 28 березня 2016 року генерала поліції, в.о начальника ГУ НП України у Черкаській області Владислава Пустовара затримали та звинуватили за ч. 4 ст. 369 КК України - пропозиція та надання неправомірної вигоди службовій особі. Цей злочин  розслідували 20 співробітників Генпрокуратури і, зрештою, справу передали до суду, який повернув її на доопрацювання. Нині її розглядає Печерський суд Києва.

Як повідомляє Цензор, нардеп Тетяна Чорновол пов'язала звільнення Пустовара з розслідуванням вбивства черкаського журналіста Василя Сергієнка. На її думку, саме Пустовар дав хід розслідуванню цієї резонансної справи, що могло вивести на замовника вбивства, яким, на думку політика, є нардеп Геннадій Бобов.

Днями, як повідомляв «Ні корупції!», поліція затримала в Києві організатора викрадення і вбивства Корсунського журналіста Василя Сергієнка.

А 19 травня, після перевірки поданих електронних декларацій, ГПУ, САП та НАБУ підготували подання до Верховної Ради України на зняття депутатської недоторканності з Геннадія Бобова (ст. 212, 366 прим 1 КК України) – ухилення від сплати податків та декларування недостовірної інформації.

У відповідача, Національної поліції України, є майже тиждень часу, щоб оскаржити постанову суду першої інстанції щодо поновлення Владислава Пустовара на посаді, в апеляційному порядкові.