Мер Одеси передав колишній тубдиспансер під дитячий оздоровчий заклад

У квітні Одеський міський голова Геннадій Труханов підписав розпорядження про передачу в оренду приватній компанії «Кано Трейд» нежитлових будівель та споруд для розміщення оздоровчого закладу для дітей та молоді. А лише чотири роки тому в цих приміщеннях була Міська туберкульозна лікарня №1, яку санітарно-епідеміологічна служба закрила через незадовільний стан.

Так, ТОВ «Кано Трейд», яке було зареєстроване менше двох років тому, отримало в оренду будівлі загальною площею більше 4 тисяч квадратних метрів. При цьому, згідно з системою Youcontrol, статутний капітал фірми становить всього 10 тисяч гривень.

У 2016 році Одеський міський виконком з метою ефективного використання об’єктів комунальної власності територіальної громади міста прийняв рішення передати в управління департаменту комунальної власності ОМР (Одеської міської ради) нежитлові будівлі та споруди загальною площею 4038,7 квадратних метрів, що перебувають в оперативному управлінні комунальної установи «Міська туберкульозна лікарня № 1».

Вочевидь, для Труханова ефективне використання об’єктів комунальної власності полягає в тому, щоб передати їх в оренду сумнівній компанії. Більше того, серед КВЕДів ТОВ «Кано Трейд» не зазначена організації відпочинку чи оздоровлення, а головним видом діяльності вказана діяльність у сфері архітектури. Також компанія займається будівництвом. Тому цілком імовірно, що замість оздоровчого закладу місто отримає черговий нахалбуд на дорогій курортній землі.