В Обухові на Київщині на хабарі «спіймались» двоє поліцейських

Військовою прокуратурою Дарницького гарнізону Центрального регіону України спільно з працівниками Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України та Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України викрито оперуповноваженого Обухівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області та начальника слідчого відділу підпорядкованого відділення поліції.

Про це повідомляє Управління зв’язків з громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України.

Упродовж квітня-травня 2017 року оперуповноважений вимагав у громадянки неправомірну вигоду за не притягнення її чоловіка до кримінальної відповідальності та не обрання запобіжного заходу.

На цю вимогу громадянка двічі передала через посередників (працівника СТО та адміністратора готельного комплексу) неправомірну вигоду по 20 тис грн.

«Незважаючи на намагання поліцейських уникнути відповідальності шляхом залучення різних посередників, злочинні дії останніх були викриті та їх затримано в порядку ст. 208 КПК України», - повідомили в прокуратурі і додали:

«Готується письмове повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України, обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення від посад».

Читайте також ЗВОРОТНА ТЯГА: ЧОМУ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ЗНОВУ СТАЮТЬ МІЛІЦІОНЕРАМИ