Фірма-прокладка та “старі кримінальники” розділили 45 мільйонів на електрообладнанні

Закупівля запасних частин для рухомого складу залишається однією з головних «схем» збагачення підприємливих фірм-посередників з дуже сумнівною репутацією. Успішний рецепт: наявність зв’язків із посадовцями Укрзалізниці, які розроблять тендерну документацію так, щоб усунути будь-яку конкуренцію, і наявність контракту з постачальником (найчастіше російським), який не піде самостійно на тендери УЗ.

Залишається лише зареєструвати фірму (бажано на жителя Криму або окупованих територій Донбасу так, щоб власника неможливо було притягти до відповідальності), орендувати офіс і вперед.

Останній тендер Укрзалізниці, який провела філія «Центр забезпечення виробництва», демонструє повний алгоритм роботи цієї «схеми».

Отже, тендерний комітет 31 січня публікує повідомлення про проведення закупівлі запасних частин до контакторів і іншого електрообладнання рухомого складу залізниць. Закупівля розбивається на лоти, але при цьому в кожному лоті наявні абсолютно різні позиції запчастини: контакти, котушки, реле, контактори в зборі, вентелі, елементи опору, ізолятори і так далі. Тобто виробник тільки однієї позиції вже явно не потрапить на цей тендер.

Власне, з даного приводу в тендері наявна скарга від потенційного учасника (ТОВ «ТПГ «Альянс»), який просить виокремити позицію "щіткотримачі" в окремий лот, оскільки як фірма є виробником саме цієї продукції і це підвищить конкуренцію в закупівлі.

Відповідь замовника: «Для виділення позицій в окремий лот учаснику необхідно надати підтвердження від профільного Департаменту ПАТ «Укрзалізниця» про погодження використання продукції вказаного виробника на залізничному транспорті».

Тобто, цього учасника явно на тендер не чекали. Після цього ТОВ «ТПГ «Алянс» логічно намагається з’ясувати, що ж це за департамент УЗ, у якого треба отримати дозвіл, і як до нього дістатись.

У відповідь Центр забезпечення виробництва надав адресу «Деператменту приміських пасажирських перевезень».  Таким чином фірму завуальовано відіслали подалі.

Окрім цього, ТОВ «ТПГ «Альянс» намагалося отримати від замовника креслення (ескіз) щіткотримача 5ТР.006.000 для ідентифікації предмету закупівлі.

Відповідь: «Для отримання ескіза або креслення необхідно звернутися до структурного підрозділу «Полтавське науково-конструкторське технологічне бюро по ремонту локомотивів» (СП «ПКТБ РЛ») філії «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут залізничного транспорту».

Враховуючи підвищений інтерес до закупівлі на майже 50 мільйонів гривень, замовник вдається до наступних хитрощів: тендерна документація за час оголошення процедури змінюється аж 10 разів, а останні зміни вносяться за 9 днів до аукціону. З приводу цього у тендері також наявна скарга потенційного учасника про обмеження конкуренції: «Відповідно до попередньої редакції тендерної документації за лотом № 1 було передбачено закупівлю 22 найменувань продукції. Наше підприємство впродовж тривалого часу є виробником усіх 22-ох позицій продукції. Однак 24 лютого 2017 року до тендерної документації за лотом № 1 було внесено двадцять третю позицію – Контакт (Креслення 8ТР.551.038). Дана позиція не виробляється нашим підприємством». Далі потенційний учасник просив відмінити останні правки для підвищення конкуренції і зниження вартості товарів. У відповідь замовник знову зазначив, що учаснику треба отримати дозвіл від профільного департаменту. Отже, іще один потенційний учасник вибув із перегонів.

Поряд із цим у тендері є 2 вимоги іншого підприємства, ТОВ «ОМЕГА АЛЬКОР» про збільшення очікуваної вартості на 15% у зв’язку з нестабільністю курсу гривні та продовження терміну подачі документів на 2 тижні. Як не дивно, обидві ці вимоги було задоволено. Хоча це, може, й зовсім не збіг, адже ТОВ «ОМЕГА АЛЬКОР» розташована через дорогу від адміністрації Укрзалізниці, в офісі №510 на Тверській, 6.

Ця адреса офіційно занесена ДФС до переліку адрес масової реєстрації. Окрім «ОМЕГА АЛЬКОР», у цьому будинку розташовано ще 7 десятків різних фірм.

м. Київ, вул. Тверська, 6

Зрештою «ОМЕГА АЛЬКОР» отримає половину лотів цього тендеру на суму 24,1 мільйон гривень. При тому, що фірма заснована тільки в березні 2016 року.

Директором  «ОМЕГА АЛЬКОР» є Нетруненко Євгенія, прописана в непідконтрольному Луганську. Вона також до середини 2016 року була співвласником і директором луганських фірм ТОВ «ДОНБАСЕЛЕКТРОСНАБ» і ТОВ «Електроапарат».

Власником ТОВ «ОМЕГА АЛЬКОР» записана мешканка села Кризьке, Макіївського району, Луганської області. Населення Кризького складає  всього 900 осіб. На даний момент село перебуває на підконтрольній території, проте знайти власника столичної фірму у такому віддаленому місці також буде дуже непросто.

У своїй ціновій пропозиції «ОМЕГА АЛЬКОР» зазначило, що поставить залізниці продукцію виробників російського ТОВ «Каменський завод транспортного машинобудування» та чеського High quality industries s.r.o.

Директором і власником чеського High quality industries s.r.o. за даними чеських бізнес-реєстрів, є такий собі Сергій Заріпов. Більше того, Сергій Заріпов також є членом статутного органу юридичної фірми  Law & Order Group Ltd та ряду інших чеських компаній.

В одному будинку з чеським «виробником» електроапаратури для УЗ High quality industries s.r.o.прописані ще 19 інших фірм. Це може свідчити про те, що насправді фірма не є ніяким виробником. А директор-юрист скоріше за все потрібен для вчинення дій по реєстрації і звітуванню іноземної фірми, яка використовується як прикриття.

Чехія, Карлові Вари, Лазенська 543/4 – місце реєстрації High quality industries s.r.o.

Повернемось до російського виробника – «Каменський завод транспортного машинобудування». В 2014 році український Луганський завод електромашинобудування перемістив свої виробничі потужності в Росію - так і з’явилося виробництво «Каменського заводу». Власником російського виробництва є ТОВ «Укрпромсоюз».

«Укрпромсоюз» і зараз зареєстроване в Луганську та належать двом мешканцям цього міста.

Розібравшись із першим переможцем тендеру Укрзалізниці, перейдемо до другого – ТОВ «НТП «Трансінвест», яке забрало іншу половину лотів на суму 20,4 мільйони гривень.

Директором і власником «НТП «Трансінвест» є мешканець Криму Максим Ковальчук. Фірма фігурує в кримінальній справі ГПУ про закупівлю Укрзалізницею запчастин електрообладнання за завищеними цінами. Також фірма фігурує у справі НАБУ як пов’язана з ТОВ «Техноекотрейдінг» щодо розкрадання 4 мільйонів гривень Укрзалізниці та виведення коштів у готівку.

Попри відкриті кримінальні справи, фірма не тільки продовжує перемагати в тендерах УЗ, а й поставляти запчастини за цінами, вищими в 5-10 разів, ніж на ринку. В грудні минулого року залізниця закупила «золоті» контактори і обладнання за цінами, що в 7 разів перевищували вартість роздрібних цін на ринку. В березні цього року залізниця закупила також у «НТП «Трансінвест» міжвагонні з’єднання на 19 мільйонів, усунувши конкурентів.

Всього «Трансінвест» уклав контрактів із залізницею на 183 мільйони гривень, не маючи ні виробництва, ні належної репутації.

Отже, за допомогою зв’язків і кількох напівлегальних фірм невідомі особи продовжують заробляти мільйони гривень на закупівлях УЗ, і схоже, відкриті кримінальні справи абсолютно не відбивають у них інтересу до подальшого збагачення.

Можливо, це цілком закономірно, адже якщо про відкриті кримінальні справи ми чуємо багато, то про осіб, які отримали реальне покарання за тендерні схеми, відомо дуже мало.

ZBK