Застава для спійманого на хабарі в 75 тисяч доларів працівника «Військторгсервісу» склала чверть тієї суми

Приморський районний суд Одеси призначив заставу в розмірі 480 тисяч гривень для працівника філії «Одеське управління військової торгівлі» Концерну «Військторгсервіс», який попався на хабарі в 75 тисяч доларів США. Це стало відомо з судового реєстру.

Так, у рамках досудового розслідування продовжується розслідування справи працівників філії «Одеське управління військової торгівлі» Концерну «Військторгсервіс», яких взяли «на гарячому» ще в листопаді минулого року. Тоді завідувача дільниці №6 відомства, а також фахівця з фінансово-економічної безпеки філії затримали під час одержання частини хабара в розмірі понад 75 тисяч доларів США. Підозрювані вимагали від підприємців відомого ринку «7 кілометр» неправомірну вигоду за укладання договорів оренди торговельних місць. Вони сподівались одержати хабарі на загальну суму майже мільйон доларів США. При цьому Приморський суд Одеси призначив заставу для працівника підприємства у розмірі 480 тисяч гривень.

У той же час застава для начальника дільниці №6 філії «Одеське управління військової торгівлі» Концерну «Військторгсервіс» перевищила 4,130 мільйонів гривень. І, вочевидь, посадовець виплатив призначену заставу і зараз перебуває на волі.

Крім того, досудове розслідування так і не встановило всіх причетних службовців по цій гучній справі.

Наразі Військова прокуратура Південного регіону України обіцяє скерувати обвинувальний акт за частиною 4 статті 368 КК України, тобто одержання неправомірної вигоди в особливо великому розмірі, у суд найближчим часом.

Якщо провину посадовців буде доведено, їм загрожує позбавлення волі до 12 років.

А тим часом Міністр оборони України звільнив із займаних посад Генерального директора концерну «Військторгсервіс» та начальника філії «Одеське управління військової торгівлі», адже, за повідомленням відомства, вчиненню злочину сприяла відсутність належного контролю з боку керівництва концерну.

За даними системи Youcontrol наразі в концерні новий виконувач обов’язків керівника - Байда Олександр Геннадійович. А в 2016 році відомством керував Анатолій Здір.

Більше того, вочевидь, концерн розпочав процедуру банкрутства.