Через ненадання інформації головного лікаря Одеського онкодиспансеру очікує суд

Справа за ненадання інформації керівництвом Комунальної установи «Одеський обласний онкологічний диспансер» про те, які приватні фірми оформили договори оренди на території закладу, вже передана до суду.

Так, регіональний представник Уповноваженого Верховної ради України з прав людини в Одеській області відреагував на звернення журналіста «Ні Корупції!» про ненадання інформації головним лікарем по договорах оренди, укладених Одеським онкодиспансерем із приватними компаніями.

Було відкрито провадження, і на головлікаря закладу Олега Лук’янчука складено адмінпротокол. Наразі справу буде розглядати Суворовський районний суд Одеси.

Про це повідомив Представник Секретаріату Уповноваженого Верховної ради України з прав людини в Одеській області Анатолій Пазичук.

За його словами, на головного лікаря закладу Олега Лук’янчука було складено адміністративний протокол за частиною 2 статті 212-3 КУпАП, тобто порушення Закону України "Про доступ до публічної інформації", а саме, необґрунтоване віднесення інформації до інформації з обмеженим доступом, ненадання відповіді на запит на інформацію, ненадання інформації, неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання недостовірної інформації.

Якщо вину посадовця буде доведено судом, йому загрожує штраф від 25 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (максимально 850 гривень).

Як повідомляв «Ні Корупції!», КУ «Одеський обласний онкологічний диспансер» у відповіді на запит про те, які фірми орендують майно лікарні, неодноразово надсилав відписки. А після звернення до регіонального уповноваженого з прав людини про ненадання публічної інформації керівництво закладу запросило журналіста на бесіду, знову відмовивши в наданні інформації.