Як живуть начальники залізниць (частина 2)

Мільйонні дивіденди, подарунки, твори мистецтва, елітна нерухомість і годинники за тисячі доларів...

ZБК продовжує серію публікацій про майно і статки посадовців регіональних залізниць. В першій частині ми познайомилися з керівником Південної залізниці та екс-керівниками Донецької і Придніпровської залізниць. Тож, після нещодавніх новопризначень на нас чекає багато цікавого.

ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ

Переможцем конкурсу на призначення начальника регіональної філії «Придніпровської залізниці» став заступник начальника цієї ж залізниці з питань реформ Микола Кужавський.

Кужавський у своїй декларації вказав річні сімейні заробітки на рівні 180 тисяч гривень. З них 173 540 гривень – заробітна плата посадовця від залізниці. Здавалося б,  сума досить скромна, а відповідно, і спосіб життя мав би бути не надто заможним. Проте…

У тій же декларації пан Кужавський заначає, що володіє 40 найменуваннями цінного майна. Серед них колекції книг, картини, годинники. Особливе місце посідає спецвидання книги «История государства Российского» авторства Карамзіна (прізвище якого декларант зазначив з помилкою).

Шанувальник «російського государства» також володіє 5 збірками творів обсягом 292 томи. Окрім любові до літератури, начальник залізниці також перейнявся любов’ю до живопису. В колекції картин залізничника перебувають 8 робіт російських та українських майстрів.

Також Кужавський задекларував дизайнерський телевізор Bang&Olafsen, ванну Jaccuzzi, ванну Villeroy&boch, сантехніку і люстри елітних виробників.

Особливе місце в колекції дорогих речей займають 8 годинників, сумарною вартістю понад 1,5 мільйона гривень.

Так пану Кужавському належать швейцарські годинники Ullesse Nordin Chronografph та Ulysse Nardin вартістю близько 10 тисяч $ кожен, Vacheron Constantin Patrimony за ціною від 35 тисяч $, Corum Admiral Cup – ціна від 3600 $, Longines Master Collection за ціною близько 3000 $,  Omega (середня ціна від 5 до 10 тисяч $),  Longines (від 1000 $) та антикварний годинник Gustav Becker (ціна невідома).

Окрім цього, Кужавський володіє намистом із чорних перлин, підвіскою із діамантів Stefan Webster, підвіскою з перлин і діамантів Solarro Federicci, сережками з перлинами та діамантами Damiani, італійською шубою з норки і рисі, парою хутрових жилеток і болеро.  Вартість цього майна також може потягнути на мільйон гривень.

Родина Кужавських також має 2 авто: Range Rover Evoque, 2013 року і Mercedes-Benz GL350, 2012 року. Обидва автомобілі коштують на сьогодні 1,1-1,3 мільйони гривень кожен.

Таким чином, сумарна вартість майна посадовця тягне на 5 мільйонів гривень. Та окрім цього, в минулому році Кужавський у своїх доходах вказав поворотну фінансову допомогу від приватного ТОВ «Інновейшин Груп» в сумі 13,2 мільйони гривень. Цікаво, що офіційно статутний фонд компанії вказаний в розмірі 100 гривень.

Очевидно, ці 13 мільйонів посадовець вказав як готівкові кошти, якими він володіє на момент декларування. Ще 50 тисяч гривень знаходяться на банківських рахунках.

Дружина Кужавського володіє фірмою ТОВ «Транстрейд Україна-Сервіс», хоча в декларації вказана відсутність доходів від цього бізнесу.

На цьому фоні квартира в Києві, площею 152,5 м2 і будинок під Києвом у селі Зелений Яр, площею 150 м2 виглядають вже й не так шикарно.

ОДЕСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ

Новоспечений начальник Одеської залізниці Вячеслав Єрьомін виявися значно біднішим за свого придніпровського колегу. Проте посадовцю ну дуже пощастило з дружиною.

В своїй декларації Єрьомін вказав власну заробітну плату в розмірі 192 672 гривні за рік. А от дружина заробила значно більше: 550 тисяч – дохід від підприємницької діяльності, 114 тисяч – зарплата в ТОВ «Вертикаль Груп», 136 тисяч – проценти і 1 мільйон гривень – подарунок.

Дружина Вячеслава Єрьоміна не просто пристойно заробляє, а ще й отримує неймовірні подарунки. Погодьтеся, не кожному просто так дарують мільйон.

Та краща половинка Єрьоміна не тільки заробляє й отримує подарунки,  а й заощаджує. Так згідно з декларацією, вона має на банківських рахунках  2  116 533 гривень.

Сам же начальник Одеської залізниці має заощадження у розмірі 5 тисяч доларів, 4 тисячі євро і 118 тисяч гривень.

Також дружина Єрьоміна має автомобіль Toyota Land Cruiser Prado, 2011 року, вартістю під мільйон гривень.

Подружжя, попри всі свої статки, нібито не має власного житла й мешкає в орендованому будинку в Одесі, площею 198 м2. 

ДОНЕЦЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ

Екс-заступник начальника Служби матеріально-технічного забезпечення Донецької залізниці Сергій Бугайов став переможцем конкурсу на посаду начальника залізниці. При цьому пан Бугайов подав майже «голу» декларацію.

В ній не зазначено ні членів родини, ні матеріальних благ. Згідно з декларацією, начальник залізниці не має та не використовує жодне житло. Тож, де проживає посадовець, зрозуміти важко.

В графі доходи Бугайов вказав тільки 58 тисяч гривень зарплати за рік.

Щоправда начальника філії зазначив, що має 33 тисячі євро готівкою (957 тисяч гривень) і автомобіль Mercedes-benz S-500, 2004 року, придбаний за 225 тисяч гривень у 2014 році.

ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ

Начальник Львівської залізниці Іван Груник отримав за минулий рік заробітну плату в розмірі 740 тисяч гривень. Його дружина, також працівник Львівської залізниці, на порядок менше – 70 420 гривень.

При тому, що дружині посадовця належить квартира у Львові площею 102,4 м2, пан Груник окремо винаймає в оренду квартиру площею 85 м2 у Львівської міської ради. Також родина має квартиру у Рівному, площею 65,5 м2.

Із рухомого майна посадовець зареєстрував Toyota Camry, 2007 року випуску, придбану за 216 тисяч гривень.

В грошових активах родини начальника залізниці зазначено готівкові кошти в сумі 965 000 гривень, 72 000 доларів та 15 000 євро.

ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ

Керівником Південно-Західної  став директор ТОВ «Дослідно-механічний завод «Карпати» Григорій Бевз, який раніше не займав посади в держпідприємствах і тому ще не встиг подати декларацію. Не надто багато інформації про новобраного керівника Південно-Західної залізниці і у відкритих джерелах, тож, більш детальне знайомство на нас чекає попереду. Варто зазначити, що ця залізниця має одну з найсумніших історій публічних закупівель серед всіх залізниць, а отже, зміни їй би точно не завадили (та ще й бажано зміни на краще).

ZБК

Читайте також: ЯК ЖИВУТЬ НАЧАЛЬНИКИ ЗАЛІЗНИЦЬ, АБО 4 МІЛЬЙОНИ ГОТІВКОЮ ДЛЯ ДЕРЖСЛУЖБОВЦЯ