Екс-посадовців КМДА судитимуть за розтрату 870 тисяч, виділених на навчання дітей-інвалідів

Київською місцевою прокуратурою № 9 скеровано до суду обвинувальний акт відносно головного бухгалтера Департаменту соціальної політики КМДА, а також колишнього начальника управління бухгалтерського обліку та фінансів Головного управління соціального захисту населення КМДА за фактом розтрати коштів столичного бюджету в особливо великих розмірах.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

Встановлено, що, перебуваючи на вказаних посадах, зловмисники, діючи за попередньою змовою в інтересах третіх осіб, безпідставно внесли до офіційних документів завищені суми за оплату навчання студентів з числа дітей-інвалідів, інвалідів, дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених родин. У подальшому на підставі вказаних підроблених документів на рахунки одного із столичних університетів з бюджету міста було безпідставно перераховано понад 870 тис. гривень.

«Дії колишніх посадовців кваліфіковано за ч. 2 ст. 366 (службове підроблення, яке спричинило тяжкі наслідки) та ч. 5 ст. 191 (розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах) КК України», - повідомили в прокуратурі і додали, що обвинувальний акт скеровано до Солом'янського райсуду столиці для розгляду по суті.

Як повідомляв «Ні корупції!», у березні прокуратура міста Києва затримала заступника голови Шевченківської райдержадміністрації Віктора Андрєєва за привласнення майна територіальної громади на 27 млн грн.

Також, як повідомляв «Ні корупції!», у квітні був затриманий в.о. голови Дарницької райдержадміністрації Василь Лозовий за підозрою у зловживанні службовим становищем, що призвело до розтрати майна в особливо великих розмірах (2,6 млн грн).