Філатов: У Дніпрі масовий вандалізм, поліція корумпована

Мер Дніпра Борис Філатов заявляє, що в місті провалено оперативну роботу, і він залишився один на один з боротьбою проти дестабілізації в місті.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук, повідомляє «Українська правда».

Філатов заявив, що обстановку в Дніпрі намагаються розхитати вже два роки. При цьому, за словами мера, йому ніхто не допомагає в боротьбі проти дестабілізації.

"Дніпро качають. Уже два роки. І два роки я відбиваюся по всіх фронтах. Сам. І мені ніхто особливо не допомагає. Ні, ні, всі дуже ввічливі і навіть висловлюють співчуття. Але ось тільки допомоги ніякої", - написав Філатов.

Він заявив, що поліція в місті повністю корумпована.

"Поліція корумпована, прокуратура зайнята, а у СБУ важливіші справи. Повторюю вкотре. До сих пір не знайдено і не покарано жодного злочинця", - обурюється мер Дніпра і додає, що повністю провалено всю оперативну роботу.

"У місті масовий вандалізм, розкрадання ліфтових і телефонних кабелів, люків і лівневок", - написав він.

"В результаті, якщо в минулому році місцева поліція отримала з міського бюджету 13 мільйонів гривень допомоги, то в цьому році - ні копійки. Я не збираюся годувати саботажників і шахраїв", - підсумував Філатов.

За інформацією прес-служби ГПУ, розслідуванням злочинів, скоєних під час проведення святкових заходів 9 травня у Дніпрі, займатиметься прокуратура.

Проведення досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні доручено групі досвідчених слідчих, нагляд за додержанням законів під час досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснюється групою прокурорів прокуратури Дніпропетровської області.

На цей час триває проведення невідкладних першочергових слідчих (розшукових) дій, спрямованих на забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування вказаного кримінального провадження.

«Наразі перевіряються всі версії, зокрема встановлюються організатори вчинення вказаного кримінального правопорушення, особи, які безпосередньо наймали тітушок, а також джерела фінансування тощо», - зазначив заступник прокурора Дніпропетровської області Роман Токар.

Стан розслідування вказаного злочину перебуває на контролі керівництва прокуратури Дніпропетровської області.

«Слідство за фактом перевищення службових повноважень розпочато, і буде надана юридична оцінка кожній дії працівників поліції, зокрема керівників, які були задіяні в охороні безпеки під час проведення вказаних масових заходів», - зазначив він.

Як повідомляв «Ні корупції!», після бійки на 9 травня у Дніпрі міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звільнив начальника Головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області Ігоря Репешка і начальника поліції Дніпра Андрія Бідила.

Своєю чергою, міський голова Дніпра Борис Філатов повідомив, що після зіткнень на масових акціях у День Перемоги вирішив припинити фінансування ветеранських організацій.

Як повідомлялося у ЗМІ, 9 травня 2017 року в місті Дніпро сталася масова бійка, було травмовано 14 осіб, а за підозрою в причетності до сутичок затримано 15 осіб.

За даними ЗМІ, штовханину з АТОвцями почали невідомі хлопці спортивної статури, які перед цим охороняли агітаційні палатки "Опозиційного блоку" та мали помаранчеві позначки на грудях, а поліція через це відтіснила ветеранів.