ТРЦ “GRILLAGE”: у погоні за квадратними метрами комерції

Будинок молоді «Проскурів» у Хмельницькому, розташований на вул. Хотовицького, був відкритий у 2008 р. як сучасний заклад для відпочинку молоді. Ще раніше у цьому приміщенні був кінотеатр «Проскурів». До 2012 року саме цей будинок молоді був постійним користувачем земельної ділянки площею 1000 м2, а саме приміщення будинку досі є комунальною власністю.

Фото будинку молоді «Проскурів» 2008 р.

Однак вже у 2012 році Хмельницька міська рада на 21 сесії своїм рішенням № 51 від 12.12.2012 р. припинила право постійного користування частини земельної ділянки загальною площею 0,1 га будинку молоді «Проскурів» по вул. Хотовицького, 2 та одразу тим же рішенням поновила договір оренди земельної ділянки Вельському Роману Володимировичу по вул. Інститутській, 12 а площею 1000 м2 терміном на 3 роки під будівництво торгово-сервісного комплексу.

Рішення сесії ХМР № 51 від 12.12.2012 р.

Правда не зрозуміло, чому у рішенні йшла мова про «поновлення договору оренди»і чому саме Вельському Р.В. без конкурсу було передано в оренду земельну ділянку.

В даному випадку варто нагадати, що п. 1 ст. 134 Земельного кодексу України чітко визначає обов'язковість продажу земельних ділянок державної чи комунальної власності або прав на них на конкурентних засадах (земельних торгах), а саме «земельні ділянки державної чи комунальної власності або права на них (оренда, суперфіцій, емфітевзис), у тому числі з розташованими на них об'єктами нерухомого майна державної або комунальної власності, підлягають продажу окремими лотами на конкурентних засадах (земельних торгах), крім випадків, встановлених частиною другою цієї статті».

25.04.2013 р. Хмельницька міська рада, в особі міського голови Мельника С.І., підписує договір оренди № 07-01-2013/797359 із Вельським Р.В. на 3 роки (до 12.12.2015 р.), у якому зазначено умови використання земельної ділянки: земельна ділянка передається в оренду під будівництво торгово-сервісного комплексу; цільове призначення – землі житлової та громадської забудови.

Договір оренди земельної ділянки по вул. Інститутська, 12 А

Доречно також звернути увагу на вартість оренди земельної ділянки, адже це «шокуюча сума» – 16 729,84 грн за рік, тобто 1 394, 15 грн на місяць. Як для будівництва комерційної будівлі хороша вартість оренди, чи не так?

Розрахунок розміру орендної плати на 28.01.2013 р.

Окремо потрібно звернути увагу на ситуаційну схему цієї земельної ділянки, адже вже на ній видно, що земельна ділянка розташована впритул до комунальної будівлі – будинку молоді «Проскурів».

Ситуаційна схема

23.05.2013 р. орендар отримує містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки № 94, назва об’єкта будівництва: будівництво торгово-сервісного ресторанного комплексу, граничнодопустима висота будівель: не більше 4-х поверхів; максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки: 60 %. Правда, будівництво там на той момент не було розпочато.

Містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки № 94 від 23.05.2013 р.

А вже 27.05.2015 р. на засіданні 50 сесії Хмельницької міської ради було прийняте рішення № 40, яким надано згоду Вельському Роману Володимировичу на укладання із товариством з обмеженою відповідальністю «Мега-Транс» договору суборенди земельної ділянки площею 1000 кв.м. по вул. Інститутській, 12 А під будівництво торгово-сервісного комплексу.

Також цим рішенням було установлено, що умови договору суборенди земельної ділянки повинні обмежуватися умовами договору оренди земельної ділянки і не суперечити йому, а строк договору суборенди не може перевищувати строку, визначеного договором оренди землі.

Рішення 50 сесії ХМР від 27.05.2015 р. № 40

За інформацією аналітичної платформи YouControl, засновниками ТОВ «Мега-Транс» є діючий депутат Хмельницької міської ради Афійчук Руслан Васильович (50 %), який на момент прийняття того рішення теж був депутатом, та Шкодяк Іван Володимирович (50 %). Розмір статутного капіталу компанії – 3 044 000 грн, керівником з 01.02.2017 р. є Мельник Ілля Аркадійович.

Варто зазначити, що також Афійчук Р.В. (33 %) та Шкодяк І.В. (25 %) поряд із Морозом Олександром Анатолійовичем (17 %) та діючим депутатом Хмельницької міської ради Скочелясом Олександром Анатолійовичем (25 %) є засновниками ТОВ «Стрибок», де бенефіціарами (контролерами) є два діючі депутати Хмельницької міської ради.

До речі, за адресою земельної ділянки вул. Інститутській, 12 А зареєстровано 06.02.2016 обслуговуючий кооператив «Університет», де засновниками є Афійчук Руслан Васильович, Таран Юрій Васильович та Шкодяк Ольга Мартинівна, яка також є і керівником цієї юрособи. Ймовірно, даний кооператив зареєстровано саме під будівництво на земельній ділянці торгівельно-розважального центру, адже видами його діяльності є комплексне обслуговування об'єктів (основний) та організація будівництва будівель. Статутний капітал цією юрособи – 0,00 грн.

12.06.2015 року між Вельським Р.В. та ТОВ «Мега-Транс» було укладено договір суборенди земельної ділянки по вул. Інститутській, 12 А на 6 місяців, тобто до 12.12.2015 р. Варто зазначити, що орендна плата у договорі суборенди дорівнює орендній платі попереднього договору та становить 16 729,84 грн на рік, або 1 394, 15 грн за один місяць.

І вже 18.06.2015 р. громадянин Вельський Р.В. звертається до профільного управління з проханням надати нові містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки через зміну замовника, а 18.06.2015 р. ТОВ «Мега-Транс» отримує містобудівні № 187/ГП-25.1-04. Оперативність роботи профільного управління аж дивує, бо на запити вони відповідають значно довше, ніж видають містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки – у нашому випадку це у той самий день подачі звернення.

Містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки № 187/ГП-25.1-04 від 18.06.2015 р.

Відповідно до Порядку надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст, що затверджений наказом Мінрегіону від 07.07.2011 № 109, для отримання  містобудівних  умов та обмежень до заяви замовником додаються: засвідчена в  установленому порядку копія документа про право власності (користування) земельною ділянкою; ситуаційний план   (схема)  щодо  місцезнаходження  земельної  ділянки (у довільній формі); викопіювання з топографо-геодезичного плану М 1:2000; кадастрова довідка  з містобудівного   кадастру   (у   разі наявності); черговий кадастровий план (витяг із земельного кадастру -  за умови відсутності містобудівного кадастру); фотофіксація земельної ділянки (з оточенням); містобудівний розрахунок  з  техніко-економічними показниками запланованого об'єкта будівництва.

Для підготовки цього матеріалу громадська організація «ЖАР» зверталась до Хмельницької міської ради із інформаційним запитом щодо отримання пакету документів, на основі якого профільним управлінням видавались містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки по вул. Інститутській, 12 А. Так при наданні відповіді серед документації не було містобудівного розрахунку з техніко-економічними показниками запланованого об’єкта будівництва. Відповідно до п. 2 рішення 20 сесії Хмельницької міської ради від 31.10.2012 р. № 21, містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки надаються управлінням архітектури та містобудування департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів виключно за умови надання замовниками містобудівного розрахунку, який відповідає вимогам, затвердженим пунктом 1 цього рішення. Виникає запитання:  на яких підставах  профільне управління видало забудовнику містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки по вул. Інститутській, 12 А, якщо зазначеного вище документа до цього часу немає?

Також вимоги до містобудівного розрахунку з техніко-економічними показниками запланованого об’єкта будівництва, що затвердженні рішенням 20 сесії Хмельницької міської ради від 31.10.2012 р. № 21, містять і визначення містобудівного розрахунка - розрахунок щодо граничнодопустимих параметрів забудови, умови ув'язки архітектурно-планувального та об'ємно-просторового рішення, системи обслуговування, інженерних комунікацій, транспортного обслуговування та благоустрою з існуючою забудовою із дотриманням чинних нормативних документів.

Виходить, що профільному управлінню було нецікаво, що там запланував будувати забудовник, а посадова особа, яка видала містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки, порушила чинне законодавство України.

За задумами забудовника, на цьому місці планувалось зведення торгово-розважального комплексу, про це свідчить сайт ТРЦ «GRILLAGE», на якому можна знайти візуалізацію майбутнього будівництва, однак вичерпної інформації щодо цього будівництво там, на жаль, не розміщено.

Скріншот із сайту ТРЦ «GRILLAGE»

Правда, якщо сьогодні відвідати будівельний майданчик, то реальність будівництва та плани надзвичайно різняться. Але найбільше дивує відстань між зведеною спорудою та будинком молоді «Проскурів», адже вона мінімальна, що навіть видно неозброєним оком.

У червні 2016 року нами вже піднімалось питання щодо цього будівництва. І саме тоді секретар Хмельницької міської ради відреагував на публічній допис у мережі Facebook та повідомив, що ще у січні 2016 року відбулися збори громадян, на яких це будівництво було підтримано учасниками «одноголосно». Правда, нам не було названо, що саме мав врахувати забудовник, тому зробити висновки чи все було враховано немає змоги.

      

Допис із соцмережі Facebook від 03.06.2016 р.

Окремо варто зазначити, що на сайті міськради чомусь не вдалося знайти згадку про продовження оренди цієї земельної ділянки орендарю після 12.12.2015 р., а паралельно з цим і продовження суборенди. Договори оренди та суборенди продовжено, мабуть, автоматично чи як?

Констатуємо єдине – на сайті згадки про продовження договору оренди та суборенди не знайдено. Тому виникає логічне запитання - на яких підставах у 2016 році здійснювалось будівництво, якщо терміни дії договорів як оренди, так і суборенди завершилися 12.12.2015 р.?

       

Фото з будівництва (лютий 2017 р.)

Наприкінці варто зазначити, що у травні 2015 року будинок молоді «Проскурів» було внесено до переліку об’єктів комунальної власності, що не підлягають приватизації. Тому, ймовірно, це єдине рішення, що може зараз створювати перешкоду забудовнику для подальшого розширення будівництва комерції. А як показав будмайданчик на практиці, глуха стіна, що межує з будинком молоді, може, ймовірно, свідчити про майбутні наміри забудовника щодо розширення квадратних метрів ТРЦ «GRILLAGE».

Найбільше в описаній вище ситуації постраждає будинок молоді «Проскурів», який через будівництво ТРЦ може втратити будь-яку привабливість для орендарів. 

Стежитимемо за розвитком подій та, звісно ж, звернемося до контролюючого органу з проханням перевірити дане будівництво ТРЦ на відповідність чинним будівельним нормам, адже його зовнішній вигляд підказує, що порушення там вже є. А про зовнішній вигляд в реальності та той, що демонструє паркан на будівництві, і говорити немає підстав – вони абсолютно різні.

      
Фото із будівельного майданчика 

Альона Береза, для "Ні корупції!"