Постраждалим внаслідок трагедії 2 травня не віддали зібрані одеситами 150 тисяч допомоги

Через Геннадія Труханова родичі загиблих і постраждалих внаслідок трагедії 2 травня так і не отримали зібраних одеситами 153 тисяч гривень.

Про це стало відомо з офіційної відповіді одеської мерії на запит про долю коштів для благодійної допомоги постраждалим 2 травня 2014 року, інформують «Українські новини» з посиланням на інформацію прес-служби «Опозиційного блоку».

Видання нагадує, що 6 травня 2014 року одеська мерія при тоді ще в.о. Одеського міського голови Олегу Бриндаку відкрила рахунок для перерахування благодійної допомоги постраждалим під час трагічних подій в Одесі 2 травня 2014 року.

Всі благодійні кошти від юридичних і фізичних осіб зараховувалися до Цільового фонду Одеської міської ради з офіційним призначенням платежу "благодійна допомога потерпілим 2 травня 2014 року".

За три місяці небайдужими людьми було зібрано понад 150 тисяч гривень. Однак, як виявилося, жодна копійка не була передана адресатам.

«14 липня 2014 року, через півтора місяця після свого обрання мером Одеси, Геннадій Труханов одноосібно прийняв рішення і всі зібрані для постраждалих 2 травня благодійні кошти в сумі 153 428 гривень 50 копійок своїм розпорядженням перерахував на закупівлю обладнання та витратних матеріалів для МКЛ №11», - йдеться у повідомленні.

В «Опозиційному блоці» тепер хочуть, щоб такими діями Геннадія Труханова зацікавились правоохоронці.