13 осіб отримали протоколи НАЗК про корупційні порушення

Кількість осіб, стосовно яких складені протоколи про адміністративні правопорушення, станом на перший квартал 2017 року складає 113 осіб.

Така інформація міститься в формі статистичних даних про діяльність Національного агентства з питань запобігання корупції, повідомляє "Точно", проект "Радіо Свобода".

Зокрема, 70 осіб отримали протоколи через порушення порядку подання фінансових партійних звітів, 18 осіб отримали протоколи через порушення порядку надання або отримання державного фінансування статутної діяльності партії, 14 осіб через порушення фінансового контролю, дев’ять осіб через конфлікт інтересів і ще дві особи через невиконання приписів НАЗК.

Зі 113 людей адміністративне стягнення за корупційне правопорушення накладено всього на трьох осіб. Ще сім осіб звільненні від покарання.

У першому кварталі 2017 року на діяльність НАЗК витрачено з бюджету 14,6 мільйона гривень.

Минулого року на роботу НАЗК витратили 65,6 мільйона гривень.

Нещодавно заступник голови НАЗК Руслан Радецький заявив, що у НАЗК є питання майже до всіх міністрів щодо їхніх е-декларацій.

Як повідомляв «Ні корупції!», Національне агентство з питань запобігання корупції завершило перевірку близько 3 тисяч електронних декларацій. Дані по 10 з них передано до Національного антикорупційного бюро України, а за результатами перевірки 17 складено протоколи про адміністративну відповідальність і передано до суду.

Читайте також У НАЗК ПРОВОДЯТЬ 100 ПОВНИХ ПЕРЕВІРОК Е-ДЕКЛАРАЦІЙ ЧИНОВНИКІВ