Шкільний спортивний майданчик за 1,4 млн грн. реконструюватиме фірма, підозрювана у розтраті

Оголошений 31 березня аукціон на реконструкцію прилеглої території (спортивний майданчик) Черкаської школи №28 завершився перемогою ТОВ "Дитячі та спортивні майданчики". На торги з очікуваною вартістю 1 365 503.80 грн. подалися два учасники. Переможець запропонував найнижчу ціну - 1 351 674.13 грн. Його конкурент, ТОВ "СПОРТ-ІН", засноване у Києві два роки тому, оцінив роботи в 1 362 971.03 грн.

Тендерну документацію замовник, Департамент економіки та розвитку Черкаської міської ради, подав через чотири дні після оголошення аукціону.

Майданчик мають реконструювати до кінця цього року. За 1 351 674.13 грн. підрядник, відповідно до документів, повинен улаштувати покриття спортивного майданчика, а також покриття навколо нього.

Нагадаємо, ТОВ "Дитячі та спортивні майданчики" минулого року виграло у Черкасах п’ятимільйонний тендер на роботи з реконструкції спортивного майданчика на фізкультурно-оздоровчому комплексі ДЮСШ «Дніпро-80». Іншого учасника, ТОВ "Міленіум Спорт", який запропонував зробити реконструкцію дешевше від конкурента, дискваліфікували через "невідповідність кваліфікаційним критеріям".

ТОВ "Дитячі та спортивні майданчики", відповідно до інформації з YouControl, зареєстроване 7 років тому у Києві. Товариство є частим учасником судових розглядів. На його рахунку 11 ухвал, рішень та постанов.

Є щодо ТОВ і «свіжа» ухвала від 13.02.2017 року слідчого судді Солом'янського районного суду м. Києва у кримінальній справі. З її документів "Ні корупції!" стало відомо, що посадові особи Управління освіти Солом'янської районної державної адміністрації в місті Києві та ТОВ "Дитячі та спортивні майданчики" за попередньою змовою, діючи умисно, з корисливих мотивів, здійснили розтрату бюджетних коштів на суму 157 тис. грн.

За даними z.texty.org.ua, протягом останніх п'яти років ТОВ підписало 373 угоди на 157 мільйонів гривень.