Поліція розслідує розтрату коштів під час встановлення дитячих майданчиків на Смілянщині

Поліція Черкаської області проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні від 28.03.2017 за фактом розтрати бюджетних коштів службовими особами УЖКГ Смілянської міської ради на користь TOB «Зет Компані Сміла», під час виконання підрядних робіт по встановленню дитячих майданчиків. Про це «Ні корупції!» повідомив т.в.о.начальника слідчого управління ГУ НП у Черкаській області Дмитро Гусаченко у відповіді на запит.

Як ми писали, TOB «Зет Компані Сміла» освоїла 1,2 мільйона бюджетних гривень на встановленні дитячих майданчиків. Гроші "вклали" ще у минулому році, а урочистості з нагоди такого свята провели чотири місяці по тому.

Подробиць розслідування профільне управління поліції не розголошує. Відомо, що «підставою до реєстрації кримінального провадження стали матеріали перевірки, проведеної співробітниками УЗЕ в Черкаській області ДЗЕ НПУ за заявою голови ГО «Об'єднання підводних мисливців та рибалок Черкащини» Слободяника І.М».

За словами пана Гусаченка, який підписав відповідь на наш інформаційний запит, наразі тривають слідчі дії, за результатами яких буде прийняте обґрунтоване та законне рішення.

Нагадаємо, Товариство з обмеженою відповідальністю "Зет компані Сміла" засноване півтора роки тому в однойменному місті. Має двох співзасновників: Володимира Петровича Здоренка та Олександра Володимировича Здоренка. Обоє проживають у Смілі та на одній вулиці. Також, очевидно, Здоренко О.В. займається ще й адвокатською діяльністю.