Навести лад з освітленням на одеській трасі за 8 млн грн. забажало лиш одне підприємство

На Черкащині скасували торги з очікуваною вартістю у 8 074 890 грн. на експлуатаційне утримання об’єктів стаціонарного штучного освітлення автодороги М-05 Київ-Одеса км202+350 км209+600. Причина – відсутність пропозицій.

Тендер оголосили 30 березня, а 30 квітня його відмінили. Пропозицію на торги надав лиш один учасник - ПП Центр-Монтаж-Енерго. Проте одного його бажання отримати цей підряд було не достатньо.

Згідно з даними YouControl, підприємство засноване в Умані 18.10.2006 року. Його керівником є Кокодзей Володимир Миколайович, засновниками - Савченко Марина Володимирівна та Кокодзей Валентина Дмитрівна. Статутний капітал цього учасника – 5 000 грн.

Згідно з інформацією, зібраною z.texty.org.ua, протягом минулого року ПП Центр-Монтаж-Енерго уклало 21 угоду на 23 млн грн.

Серед останніх найдорожчих підрядів – будівництво за 8,5 млн грн. каналізаційного колектора в м.Умань.

Приватне підприємство зі статутним капіталом у 5 тисяч гривень називає себе "одним із лідерів у вирішенні інженерно-технічних завдань в електроенергетичній сфері України".
На своєму сайті серед величезного переліку наданих послуг та виконаних робіт, ПП згадало і про одного зі своїх замовників - ПП «Сфера - Пласт». Виявляється, монтаж внутрішніх мереж електропостачання, реконструкція парку - пам’ятника садово-паркового мистецтва 19 ст., прилеглої території до маєтку Енгельгардта та оновлення експозиції музею Т.Г. Шевченка в с. Будище - справа рук фахівців ПП Центр-Монтаж-Енерго.

Як уже повідомляв "Ні корупції!", на Черкащині вже три роки шукають, хто вкрав 20 мільйонів на реконструкції шевченківських місць. Нагадаємо, у 2013 році на реконструкцію  маєтку  Енгельгардтів у с.Будище, що нині на Звенигородщині, де козачкував Тарас Шевченко, з державного бюджету виділили 17 мільйонів гривень. Роботи там так і не завершили. Ще понад чотири мільйони бюджетних гривень аферисти наварили на ремонтних роботах на п’яти об’єктах області, серед яких Шевченківський національний заповідник у Каневі та Національний заповідник "Батьківщина Тараса Шевченка".  Винних правоохоронці шукають досі.