Французький журналіст пояснив, чому на Заході багато хто забув про Україну

Французький журналіст Себастьєн Гобер, який уже давно висвітлює у ЗМІ ситуацію в Україні, визначив головну проблему, через яку Захід «забуває» про Україну.

Так, за його словами, причина в тому, що українці не змогли правильно висвітлити власні досягнення за останні три роки.

Про це йдеться в інтерв’ю Себастьєна Гобера виданню «Апостроф».

«Україна, на яку покладали багато надій, якщо повернутись до Революції Гідності 2013-2014 років, не змогла просунути себе й власні досягнення достатньо впродовж останніх трьох років. Тому доволі багато французів забули, що українці боролися за власні гідність, свободу, що (тут, в Україні - ред.) є жертви війни. Просто тому, що не вдалося ефективно донести це.

Це цікаво й страшно для значної частини французів - думати, що в Європі йде війна, що вона продовжується досі. Справа в тому, що з часу найспекотніших днів у 2014-2015 роках увага медіа (до війни в Україні - ред.) знизилась. Ви знаєте природу війни: вона продовжується, і кінця-краю їй немає, сторони обстрілюють одна одну щодня, а із завершенням дня ніхто не програє й ніхто не перемагає. Навіть українці серед моїх друзів та знайомих втрачають інтерес до цієї війни, тому що знають, що виходу немає, немає кінця цій війні», - сказав журналіст.

Він також назвав корупцією однією з найбільших проблем України.

«Корупція - це не тільки корупція, вона залежить від інфраструктури, звичок, олігархії, політичної боротьби й подібних факторів. Якщо ми говоримо про одну перешкоду для змін в Україні за останні три роки, для реформ, які були обіцяні Майданом, але не дуже втілюються в життя, я би такою головною перешкодою назвав відсутність політичної волі – те, що політики просто не хочуть реформ, боротьби з корупцією і так далі. Усі проблеми від цього», - підсумував Гобер.