Екс-керівника прокуратури Каховки, який вимагав хабар, будуть судити

Генеральна інспекція ГПУ передала до суду обвинувальний акт щодо екс-керівника Каховської місцевої прокуратури Херсонської області за хабарництво.

Про це повідомив Генеральний прокурор Юрій Луценко на своїй сторінці у Фейсбук.

«Генеральною інспекцією закінчено розслідування у кримінальному провадженні за підозрою тепер вже колишнього заступника керівника Каховської місцевої прокуратури Херсонської області та передано до суду обвинувальний акт», - написав він.

За його словами, встановлено, що прокурор вимагав від одного з підприємців та його батька неправомірну вигоду в сумі 400 тис грн за не притягнення підприємця до кримінальної відповідальності у кримінальному провадженні за самовільне зайняття земельної ділянки, закриття цього провадження та надання можливості безперешкодно зібрати вирощений врожай на земельній ділянці.

«Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 4 ст. 368 КК України, яка передбачає позбавлення волі до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна», - додав Генпрокурор.

Як повідомляв "Ні корупції!", суд оштрафував на 25,5 тис грн. прокурора Херсонської місцевої прокуратури Дениса Прохоренка, який отримав $25 тис хабара за допомогу у закритті кримінальних проваджень, і заборонив йому три роки обіймати посади в правоохоронних органах.