Заїждже товариство таки виграло 2 млн грн. на харчування в ізоляторах тимчасового тримання Черкащини

ТОВ Фабрика смаку з Одеси забезпечуватиме харчування осіб, що перебувають в ізоляторах тимчасового тримання та кімнатах доставки затриманих на Черкащині.

Фірма таки перемогла у відповідному тендері, оголошеному вдруге наприкінці лютого.

Напередодні, як ми повідомляли, такі ж торги скасували через допущення до оцінки менше двох тендерних пропозицій.

Очікувана вартість послуг була 1,7 млн. грн. Переможець понизив її аж на дві тисячі гривень. Тоді, як ТОВ Проект Інвест ХХІ, яке брало також участь і в попередніх торгах, заправило найнижчу ціну за свої послуги - 1 050 000 грн. Замовник, Головне управління Національної поліції у Черкаській області, відхилив найдешевшу пропозицію Проект Інвесту ХХІ як таку, що не відповідає вимогам тендерної документації.

Новачком останніх торгів стало ТОВ ВКФ "САВА", зареєстроване 22.12.1998 року у Дніпрі. Його засновниками є Коломоєць Інна Сергіївна та Воробйова Катерина Миколаївна.

Нинішній переможець брав участь у попередньому конкурсі на харчування осіб, що перебувають в ІТТ та КДЗ Черкаської області. Однак його скасували у зв’язку із допущенням до оцінки менше двох тендерних пропозицій. Але була ще й інша причина – «ТОВ Проект Інвест ХХІ (це ще один учасник торгів – Ред.) в електронну систему закупівель Прозоро на етапі кваліфікації було завантажено лист від 08.02.2017 № 27 «Щодо відмови від підписання договору» у разі визначення його переможцем». Той документ, завантажений на відповідну сторінку Прозорро, замовник «помітив» через майже три тижні і саме наступного дня після запиту "Ні корупції!". 

У 2016 році Фабрика смаку виграла півторамільйонний тендер на харчування в ІТТ Одещини. З початку 2017  року Фабрика смаку уклала угоди на 3,5 млн грн. з ГУНП в Київській області  та на менші суми з ГУНП Житомирської, Чернігівської та інших областей. При цьому, ТОВ постачає продукти харчування у медустанови Одеси. Протягом лише цього року товариство вже підписало 31 угоду на загальну суму 33 млн грн.

Як повідомляв «Ні корупції!», ТОВ Фабрика смаку засноване 2015 року в Одесі. З 10.03.2016 року його керівником є Ігор Левінзон. До цього товариством керувала Лариса Вольна, а пан Левінзон очолював ТОВ Тонар К, який був конкурентом Фабрики смаку. До участі у черкаському тендері ТОВ Фабрика смаку вигравало в Одесі багатомільйонні тендери. Левінзон раніше значився також власником ТОВ Біт-Юг, яке вигравало продуктові тендери.

Місцеві журналісти пов’язували це товариство з екс-нардепом-регіоналом Олександром Пресманом, називаючи його монополістом на ринку харчування для шкіл та лікарень.