Янукович відхрещується від $1,5 млрд і вже подав позов про захист честі

Адвокат екс-президента Віктора Януковича, який втік до Росії, підготував позов про захист  його честі через заяви про вилучені 1,5 мільярда доларів.

Про це в ефірі телеканалу 112 заявив адвокат Януковича Віталій Сердюк, повідомляє УП.

Так, відповідаючи на питання, чи пов’язані компанії, в яких конфіскували 1,5 млрд доларів, із Янукович, Сердюк сказав, що це неправда. 

"Я повністю спростовую цю інформацію. На сьогоднішній день у зв'язку з її активним поширенням захистом навіть був поданий позов до Печерського суду про її спростування. На руках у мене є виписки за рахунками Віктора Януковича з "Ощадбанку". Там зовсім інша сума: йдеться про 28 мільйонів гривень, які заарештовані, і які не конфіскуються зараз", - заявив адвокат.

Він зазначив, що це гроші його особового рахунку, "його особисті заощадження, з яких були сплачені всі податки".

Він закликав ГПУ показати документи на підтвердження інформації. "Ніяких подібних коштів, рахунків, компаній, ні в Ощадбанку України, ні за кордоном немає".

Він заявив, що йому є докази, які долучені до матеріалів справи в Печерському суді. Він уточнив, що має на увазі позов про захист честі та гідності, який було подано до печерського суду через інформацію про наявність в нього 1,5 млрд доларів.

Як повідомляв "Ні корупції!", в п'ятницю, 28 квітня, в РНБО повідомили, що сьогодні набрало законної сили рішення суду про перерахування до Державного бюджету України 1,5 млрд доларів США, заарештованих на рахунках колишнього президента України Віктора Януковича та його оточення. 

Читайте також ТЕТЯНА ЧОРНОВОЛ ЛЕГАЛІЗУЄ АКТИВИ ЯНУКОВИЧА. ЗІ ШТРАФОМ ДЛЯ УКРАЇНИ

З ПОЧАТКУ РОКУ ДО ДЕРЖБЮДЖЕТУ ПОВЕРНУЛИ ВСЬОГО 5 100 ВКРАДЕНИХ КОРУПЦІОНЕРАМИ ГРИВЕНЬ