СБУ на хабарі затримала депутата Київської облради, а голову КОР заблокувала у кабінеті

27 квітня Служба безпеки України спільно з прокуратурою Києва затримала депутата Київської обласної ради, який, зокрема, опікувався питаннями екології, водних ресурсів та природокористування.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Здирник вимагав від підприємця 10 тисяч доларів США за сприяння у погодженні з облрадою дозволу на користування водними ресурсами Київщини.

Оперативники спецслужби затримали депутата-хабарника на робочому місці під час одержання частини неправомірної вигоди у сумі шість тисяч доларів.

«Відкрито кримінальне провадження за ст. 368 Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії, - повідомили в СБУ.

За інформацією на сайті Київської облради, головою комісії з питань екології, природокористування, водних ресурсів, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших надзвичайних ситуацій є депутат від ВО «Свобода» Максим Запаскін. 

Додамо також, що на сайті Київської обласної ради також 27 квітня з’явилось повідомлення про те, що працівники СБУ незаконно утримують у власному кабінеті Ганну Старикову, маючи на руках ухвалу на проведення обшуку у всій будівлі, через підозру Голови екологічної комісії Київської облради у отриманні неправомірної вигоди.

«Попри те, що в зазначеній ухвалі Голова Київоблради Ганна Старикова не згадується, силовики, з незрозумілих підстав, заблокували її у власному кабінеті. При цьому поводились СБУшники агресивно: виламали двері у кабінет очільниці КОР, хватали її за руки та грубо штовхали. Врешті-решт Стариковій стало зле, до неї викликали лікарів. Крім того силовики влаштували потасовку у приймальні Ганни Віталіївни, аби не допустити до неї працівників апарату, партійців, адвокатів та представників поліції, яких було викликано через підозру у силовому захопленні будівлі», - йдеться у повідомленні.

Також у прес-службі КОР наголосили, що «те, що відбувається є нічим іншим, як політичною розправою над партійцями «Батьківщини», організованою безпосередньо президентом. Два тижні тому, джерело з близького оточення голови СБУ повідомило, що пан Грицак особисто пообіцяв Порошенку, знайти спосіб заарештувати Ганну Старикову».

Сьогодні на сайті КОР,  як пересвідчився "Ні корупції!", жодних коментарів стосовно вчорашньої події немає.

Як повідомляв "Ні корупції!",  15 квітня минулого року представники Київської обласної прокуратури та Служби Безпеки України в Києві та Київській області намагалися провести обшук та забрати документи з кабінету голови Київської обласної ради Ганни Старикової у справі про незаконний видобуток піску.