У Києві «спіймався» чиновник-здирник прикордонної служби на півмільйонному хабарі

Співробітники СБ України спільно з внутрішньою безпекою прикордонників затримали на хабарі начальника одного з відділів управління Держприкордонслужби у Житомирській області.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Правоохоронці встановили, що чиновник вимагав п’ятсот тридцять тисяч гривень від підприємця, який у рамках діючого контракту виконував роботи з будівництва об’єкту. У таку суму посадовець оцінив штучне нерозірвання договору та підписання акту прийому-передачі виконаних робіт.

Оперативники спецслужби задокументували передачу зловмиснику першої частини хабара у розмірі двісті тисяч гривень. Правоохоронці затримали чиновника в Києві у власному авто під час отримання решти суми.

«Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 14 та ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчі дії, зокрема обшуки у можливих спільників затриманого», - повідомили в СБУ.

Як інформував «Ні корупції!», колишні начальник Чернівецького прикордонного загону і його заступник Ігор Мосійчук і Михайло Паламарчук отримали по 2,5 роки позбавлення волі за шахрайство, хоча головний військовий прокурор на всю країну оголосив про затримання цих осіб на вимаганні хабара.

Читайте також Херсонські прикордонники вигадують ідеї, як побороти корупцію в загоні 

Генерала-прикордонника за хабар посадили на 10 років