Суд відпустив під домашній арешт гендиректора «СхідГЗК»

Солом'янський районний суд Києва відмовився заарештувати і відпустив під домашній арешт генерального директора державного підприємства "Східний гірничо-збагачувальний комбінат" (Жовті Води, Дніпропетровська область) Олександра Сорокіна, підозрюваного у заволодінні 17 млн доларів при закупівлі урану для держпідприємства.

Про це сказала суддя Вікторія Кицюк, передають Українські Новини.

Вона назвала обґрунтованою підозру, висунуту Сорокіну, але не угледіла соціальної небезпеки в перебуванні його не під вартою.

Таким чином, суд відмовив у задоволенні клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про арешт підозрюваного і обрав йому запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту.

При цьому суд відмовився віддати підозрюваного на поруки депутатів Верховної Ради від "Народного фронту" Юрію Березі, Віталію Сташуку і Геннадію Кривошиї.

Як повідомляли Українські Новини, антикорупційні органи повідомили про підозру генеральному директорові держпідприємства "Східний гірничо-збагачувальний комбінат" (Жовті Води, Дніпропетровська область).

Раніше Солом'янський районний суд Києва відмовився заарештувати колишнього голову спостережної ради Одеського припортового заводу Сергія Перелому в рамках справи проти колишнього депутата Верховної Ради Миколи Мартиненка ("Народний фронт") і віддав його на поруки депутатів парламенту від НФ.

Як повідомляв «Ні корупції!», у суботу, 22 квітня, Солом'янський райсуд Києва відпустив Миколу Мартиненка на поруки народних депутатів з фракції «Народний фронт» та міністрів. Також, як повідомляв "Ні корупції!", директор НАЗК Наталя Корчак заявила, що Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) має намір перевірити можливий конфлікт інтересів у міністрів, які взяли на поруки підозрюваного в корупції колишнього депутата Верховної Ради Миколу Мартиненка від фракції «Народний фронт».

Читайте також ДЕЛО МАРТЫНЕНКО: НАЧАЛО КОНЦА «ЛЮБИХ ДРУЗІВ»?

СПРАВА МАРТИНЕНКА: КАРИБИ, ВІДЕНЬ І УКРАЇНСЬКІ “СХЕМИ”