Запорізький губернатор Бриль написав на журналістів заяву в поліцію

Голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль написав заяву в Поліцію на журналістів телепрограми «Наші Гроші з Денисом Бігусом» після проведення зйомки його будинку, повідомляють «Наші гроші».

За матеріалами заяви відомості внесені в ЄРДР за статтею 182 частиною 1 (порушення недоторканності приватного життя). Матеріали провадження приєднанні до справи щодо нападу на знімальну групу.

Нагадаємо, що в процесі зйомок будинку голови Запорізької ОДА до журналіста та оператора під’їхав невідомий на автівці Volkswagen Caddy, яка зареєстрована на Костянтина Бриля. Чоловік, вийшовши з машини та не представившись, ногою вибив з рук оператора пульт від квадрокоптеру. Пізніше в коментарі Костянтин Бриль заявив, що невідомий – його друг.

Зазначимо, що під час зйомок кордони приватної власності Бриля жодним чином порушені не були.

Як повідомляв "Ні корупції!", 3-го квітня «Наші Гроші» опублікували матеріал « З колибелі в Куршавель – вражаючі Інстаграми дітей чиновників». Зокрема в матеріалі йшлося про стиль життя дітей Костянтина Бриля, які відпочивали в найкращих курортах світу.

Нагадаємо, Костянтин Бриль не оприлюднив свою декларацію про доходи, мотивуючи це проходженням служби в СБУ.

«Згадана Вами особа (Бриль К. І.) проходить військову службу у Службі безпеки України та … направлена до Запорізької обласної державної адміністрації для роботи на штатних посадах на час виконання конкретних завдань в інтересах контррозвідки, боротьби з корупцією та організованою злочинною діяльністю», – повідомляли з цього приводу в СБУ.

Як повідомляв «Ні корупції!»,  у середині грудня 2016 року у Генеральній прокуратурі ініціювали відкриття кримінального провадження за частиною 2 ст. 28 та частини 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу, яка стосується діяльності голови Запорізької обласної державної адміністрації Костянтина Бриля.

У діях Бриля прокурори вбачають реалізацію незаконної схеми заволодіння тисячами гектарів землі державної і колективної власності і повідомляють, що їм в руки потрапили документи, які доводять незаперечність причетності губернатора до реалізації цієї схеми.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ СПЕЦАГЕНТ ІЗ ЗАПОРІЖЖЯ (РОЗСЛІДУВАННЯ)

ЗАВОД «РЕГІОНАЛА» ПОДАРУВАВ ЗАПОРІЗЬКОМУ ГУБЕРНАТОРУ LEXUS ЗА 3 МІЛЬЙОНИ