Суди задовольнили позовів за участю прокуратури на 2,8 мільярда гривень у першому кварталі 2017 року

У першому кварталі 2017 року суди задовольнили понад тисячу позовів прокурорів на суму 2,8 мільярда гривень, ще 70 мільйонів гривень відповідачі добровільно відшкодували під час розгляду справ.

Така інформація міститься в офіційній відповіді Генеральної прокуратури України на запит про публічну інформацію, повідомляє #Точно, проект Радіо Свобода.

Як зазначили в управлінні зв’язків із громадськістю та засобами масової інформації ГПУ, реально за цей же період виконано судових рішень, в тому числі за позовами, задоволеними у минулих роках, на суму майже 3 мільярди гривень.

На користь сторін, в інтересах яких прокурор вступав у справи, присуджено понад 1,8 мільярда гривень. За результатами оскарження скасовано 232 незаконних судових рішення, що дало запобігти втраті державою 305 мільйонів гривень.

У цілому вжитими прокурорами цивільно-правовими заходами реагування на користь громадян та держави присуджено понад 4,9 мільярда гривень.

Як повідомляв «Ні корупції!», станом на 31 березня детективи Національного антикорупційного бюро здійснюють досудове розслідування у 319 кримінальних провадженнях. Загальна сума збитків, завданих внаслідок корупційних кримінальних правопорушень, які розслідуються у Бюро, становить понад 85 млрд грн.

Також, як інформував «Ні корупції!», станом на 1 березня 2017 до спеціального фонду державного бюджету надійшли 5100 гривень, конфіскованих за корупційні правопорушення за рішенням суду.