У Мін’юсті обрали головного люстратора країни

Конкурс на посаду директора Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції виграла Анастасія Задорожна.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства юстиції України. 

За її інформацією, переможниця набрала на конкурсі 19,05 бала. Згідно з інформацією відомства, яку там оприлюднювали перед початком конкурсу, останнє місце роботи Задорожної - головний спеціаліст відділу правового забезпечння та науково-аналітичної роботи Департаменту з питань люстрації міністерства юстиції. Освіта Задорожної - Київський національний університет внутрішніх справ (2010 рік), спеціалість "Правознавсвто". 

Заступником Задорожної - начальником відділу правового забезпечення та науково-аналітичної роботи обрано Олександру Чіковані.

Також конкурс визначив двох спеціалістів департаменту - головного спеціаліста відділу правового забезпечення та науково-аналітичної роботи, ним став Сергій Козиренко, та провідного спеціаліста відділу інформаційно-аналітичної роботи та взаємодії з громадськими інститутами - Вікторія Білак.

Як повідомляв «Ні корупції!», перший конкурс на посаду головного люстратора провалився. Відтак, Міністерство юстиції України оголосило проведення повторного конкурсу на заміщення вакантної посади директора Департаменту з питань люстрації. Відповідне рішення було прийняте членами конкурсної комісії за підсумками проведеного 17-20 січня відбору, у ході якого жодного з кандидатів не було визнаного переможцем конкурсу.

Відтак, як також інформаував "Ні корупції!", у Міністерстві юстиції оголосили повторний конкурс, участь у якому зголосилися взяти 13 кандидатів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ У МІНЮСТІ ОГОЛОСИЛИ КАНДИДАТІВ НА ПОСАДУ ГОЛОВНОГО ЛЮСТРАТОРА І ПОПРОСИЛИ ГРОМАДСЬКІСТЬ ВИСЛОВИТИСЬ ЩОДО НИХ

МІН’ЮСТ НЕ НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ ПРО КАНДИДАТІВ НА ПОСАДУ ГОЛОВНОГО ЛЮСТРАТОРА