Нова площа у Кам’янці, на яку нещодавно витратили 1,5 млн грн., вже потребує ремонту

Володими Тірон, міський голова Кам'янки, пояснює активістам причини руйнування покриття. Фото - ФБ ГО "Самооборона Майдану в Черкаській області"

Тротуарне покриття з плитки, покладеної цієї зими на центральній площі м. Кам'янка, що у Черкаській області, деформувалося. Загалом на реконструкцію площі Небесної сотні пішло майже півтора мільйона гривень цільової субвенції. Гроші витратили на ліхтарі, фонтан та тротуарну плитку. Про особливості цієї реконструкції вже писав  "Ні корупції!".

Площу Небесної сотні у Кам'янці планують відкрити у травні цього року. Проте досі ще переробляють брак: частково перекладають покриття. І, на думку місцевих активістів, знову поспіхом, із порушенням технічних вимог. Громадськість, занепокоєна подальшим безглуздим витрачанням коштів, звернулася до міського голови за поясненнями, а також до правоохоронних органів – з вимогою покарати винних.

Фото - ФБ ГО "Самооборона Майдану в Черкаській області"

Володимир Тірон, міський голова Кам`янки, відкидає усі звинувачення і стверджує, що роботу зроблено як і належить, а покриття деформувалося через те, що поклали плитку безпосередньо перед зимою.

Фото - ФБ ГО "Самооборона Майдану в Черкаській області"

«ГО «Самооборона майдану в Черкаській області» вимагає розслідування справи, покарання винних та допрацювання оновлення покриття. Адже якщо площу залишать у такому стані – уже невдовзі вона знову перетвориться на ями, в центрі яких височітиме пам`ятник …Героям Небесної сотні», - йдеться у заяві організації.