НАЗК перевірить можливий конфлікт інтересів у поручителів Мартиненка

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) має намір перевірити можливий конфлікт інтересів у міністрів, які взяли на поруки підозрюваного в корупції колишнього депутата Верховної Ради Миколу Мартиненка від фракції «Народний фронт».

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила голова НАЗК Наталія Корчак.

«НАЗК на підставі ухвали суду, в цьому випадку Солом'янського, дасть свою оцінку діям міністрів, які брали участь в судовому засіданні взяли на поруки екс-депутата Миколу Мартиненка», - написала вона.

Також Корчак зазначила, що вважає неприпустимою таку ситуацію.


Як повідомляв «Ні корупції!», у суботу, 22 квітня, Солом'янський райсуд Києва відпустив Миколу Мартиненка на поруки народних депутатів з фракції «Народний фронт» та міністрів.

Серед 21 поручителя міністри - Лілія Гриневич, Володимир Омелян, Ігор Жданов, заступник голови ЦВК Андрій Магера, а також нардепи - Леонід Ємець,Георгій Логвинський, Андрій Тетерук, Микола Княжицький, Максим Поляков,Віктор Єленський, Олена Ледовських, Олена Масоріна, Павло Пинзеник,Геннадій Кривошея, Віталій Сташук, Хвіча Мепарішвілі, Віктор Кривенко, Віталій Корчик, Олена Бойко, Вадим Підберезняк, Федір Бендюженко.

Читайте також ДЕЛО МАРТЫНЕНКО: НАЧАЛО КОНЦА «ЛЮБИХ ДРУЗІВ»?

СПРАВА МАРТИНЕНКА: КАРИБИ, ВІДЕНЬ І УКРАЇНСЬКІ “СХЕМИ”